Klubu Senior+ w Zawierciu

Ruszyła rekrutacja do Klubu Senior+ w Zawierciu

Mops Zawiercie ogłasza nabór uczestników do Klubu Senior+ w Zawierciu. Jesteś mieszkańcem Zawiercia w wieku powyżej 60 lat? Jesteś osobą nieaktywną zawodowo, która chce jednak żyć w sposób aktywny i twórczy?

 

Seniorzy już wkrótce zyskają nowe miejsce spotkań. Przy ul. Marszałkowskiej 22 w Zawierciu otworzony zostanie Klub Seniora +.Wyremontowany i dostosowany do potrzeb seniorów lokal   będzie ważną bazą dla społecznej działalności osób starszych i zachęci do większej aktywności tą ważną grupę społeczną.

Jesteś mieszkańcem Zawiercia w wieku powyżej 60 lat? Jesteś osobą nieaktywną zawodowo, która chce jednak żyć w sposób aktywny i twórczy? Chcesz pomóc sobie i innym? Zostań uczestnikiem Klubu „Senior+” i skorzystaj z oferty skierowanej do osób starszych mieszkających na co dzień w mieście.

W związku z powyższym zarządzający placówką Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawierciu ogłasza nabór osób, które zechcą uczestniczyć w spotkaniach Klubu.

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Klubie „Senior+” muszą wypełnić formularz rekrutacyjny – deklarację uczestnictwa i złożyć dokumenty  w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ulicy Niedziałkowskiego 22 pok.11. Rekrutacja rusza 20 lutego i trwać będzie do 24 lutego.

Senior w Zawierciu

Dokumenty przyjmowane będą od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14. Formularz uczestnictwa w Klubie Senior+ dostępny   https://bit.ly/3IDRzHc

 

Zobacz także:

Niebezpieczna sytuacja w Mok Zawiercie

Wiktor stracił rodziców -pilnie potrzebna pomoc

Czerwone Gitary zagrają w Zawierciu!

Zawiercie – dyżury aptek w Lutym 2023

Od początku roku zatrzymano ponad 41 pijanych kierowców

Zawierciańska porodówka najlepsza w kraju – Ranking Szpitali „Rodzić po Ludzku”

Pomoc dla trójki rodzeństwa z Łaz – po śmierci mamy zostali sami

Koncert Eleni z okazji 45-lecia zespołu w Zawierciu

MOK w Zawierciu zmienia się nie do poznania. Co nowego powstało?

Nowy wóz strażacki w Zawierciu – średni Renault Midlum

Egzamin na prawo jazdy w Zawierciu – kiedy ruszą zapisy ?

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *