Wiktor stracił rodziców

Wiktor stracił rodziców -pilnie potrzebna pomoc

Wiktor stracił rodziców w wypadku samochodowym. Na świecie został sam. Teraz potrzebuje pomocy.

 

Wiktor stracił rodziców w wypadku samochodowym, do którego do doszło na początku grudnia. A dokładnie 11 grudnia w miejscowości Huta Szklana doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia kierująca jednym z pojazdów poniosła śmierć na miejscu – to właśnie ona była mama Wiktora. Z kolei jej mąż, czyli tata chłopca – zmarł kilka godzin później na stole operacyjnym. Chłopiec na świecie ma jedynie babcie i dziadka. Chłopiec obecnie przebywa w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcy im. św. Ludwika, Małopolskim Centrum Rehabilitacji w Radziszowie. Chłopiec jest tam intensywnie rehabilitowany. Po obrażeniach jakich doznał w wypadku rehabilitacja jest niezbędna, aby przywrócić chłopcu szansę na w miarę normalne życie. Wiktor trafił bowiem do szpitala z szeregiem bardzo poważnych urazów, przez pewien czas był w śpiączce.  Krwawienie podpajęczynówkowe w prawej półkuli mózgu, krwiak podtwardówkowy w okolicy ciemieniowo – czołowej obustronnym, stłuczenie segmentów tylnych obu płuc, uraz śledziony III stopnia, pęknięcie kości krzyżowej i łonowej po stronie prawej.  To właśnie takich obrażeń doznał chłopiec w wyniku wypadku.

 

Obecnie, przy Wiktorze cały czas czuwa babcia. Los chłopca jednak nie jest taki oczywisty. Mimo, iż chłopiec ma dziadków, grozi mu trafienie do domu dziecka. Dziadkowie chłopca mają bowiem trudne warunki mieszkaniowe.  Pobyt w domu dziecka byłby dla chłopca ogromną traumą . W ostatnim czasie jego życie przewróciło się do góry nogami. Nie pozwólmy zatem, aby chłopiec jeszcze bardziej cierpiał. Pobyt z dziadkiem i babcia będzie dla Wiktora najlepszym rozwiązaniem.

 

W związku z tym, zorganizowana w pełni zweryfikowana i legalną zbiórkę. Środki pozwolą na zapewnienie chłopcu dobrych warunków i umożliwią mu dorastanie wśród najbliższych mu ludzi – dziadków. To bowiem oni jedynie zostali mu na świecie.

Pieniądze można wpłacać na stronie :  https://bit.ly/3ZrAMxh

 

Zobacz także:

Kamil zginął tragicznie kilka dni temu – trwa zbiórka dla jego dzieci

Zawiercie – dyżury aptek w Lutym 2023

Od początku roku zatrzymano ponad 41 pijanych kierowców

Zawierciańska porodówka najlepsza w kraju – Ranking Szpitali „Rodzić po Ludzku”

Kamil zginął tragicznie kilka dni temu – trwa zbiórka dla jego dzieci

Pomoc dla trójki rodzeństwa z Łaz – po śmierci mamy zostali sami

Koncert Eleni z okazji 45-lecia zespołu w Zawierciu

MOK w Zawierciu zmienia się nie do poznania. Co nowego powstało?

 

 

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *