Sklep Dino powstaje w okolicy

Kolejny sklep Dino powstaje w okolicy. Ruszyły prace budowlane

Kolejny sklep Dino powstaje w okolicy Zawiercia. Dziś ruszyły już prace budowlane. Kiedy zatem możemy spodziewać się otwarcia?

 

Sklep Dino powstaje w okolicy Zawiercia, a konkretnie we Włodowicach przy ulicy Robotniczej ( boczna ulica od drogi prowadzącej do Morska).

Dziś ruszyły prace budowlane na tym terenie. Kiedy dokładnie powstanie sklep – tego jeszcze nie wiadomo, inwestor bowiem nie udziela konkretnej informacji na ten temat. Ale jak tylko uzyskamy taką informację – będziemy Was na bieżąco informować o przebiegu prac. Z całą pewnością, budowa sklepu Dino we Włodowicach to bardzo dobra decyzja. Mieszkańcom brakowało jednego, większego sklepu, w którym będą mogli zrobić większe zakupy, bez konieczności dojeżdżania kilkunastu kilometrów.

Przypominamy, iż Dino to ogólnopolska sieć supermarketów z polskim kapitałem. Obecnie posiada już w całej Polsce ponad 2000 sklepów i stale otwiera nowe. Sklep oferuje asortyment głównie spożywczy, ale także przemysłowy. Tak naprawdę znajdziemy w nim wszystko czego potrzebujemy w codziennym życiu – i często w bardzo przystępnych cenach.

Marka cieszy się bardzo dużą popularnością – przypominamy, iż w okolicy znajdują się już dwa sklepy sieci Dino- przy ul. Oświatowej 80 ( osiedle Borowe Pole) oraz ul. Jerzego Gardy 2 (osiedle Warty). 

Sklepy Dino czynne są standardowo w godzinach 6:00-22:30 (niektóre oczywiście mogą być krócej czynne), co jest znacznym ułatwieniem dla mieszkańców, chcących zrobić zakupy.

Sklep Dino powstaje w okolicy

 

 

Foto: retailnet.pl

 

Zobacz Także:

Urodziny Zawiercia 2024. Wiemy kto wystąpi na scenie

Sklep ALDI w Zawierciu – pierwsze zakupy zrobimy jeszcze w tym roku

Nowa linia w ZKM Zawiercie. Zmiany również w obsłudze gminy Ogrodzieniec

Pijany kierowca chciał przekupić policjantów – grozi mu do 10 lat więzienia

Stadion 1000-lecia Państwa Polskiego w Zawierciu

Policja zatrzymała pijanych rodziców – grozi im 5 lat więzienia

Anna Nemś przegrała sprawę w sądzie z Urzędem Miasta – żądała 170 tys.zł. odszkodowania

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *