sytuacja w Mok Zawiercie

Niebezpieczna sytuacja w Mok Zawiercie

W środę 8  lutego w godzinach porannych stanowisko dowodzenia PSP w Zawierciu  odebrało wiadomość – pożar na  terenie  Mok Zawiercie.

 

W środę 8  lutego w godzinach porannych stanowisko dowodzenia PSP w Zawierciu  odebrało wiadomość – pożar na  terenie  Mok Zawiercie. Na miejsce zostały zadysponowane 4 zastępy JRG PSP Zawiercie oraz OSP Marciszów, OSP Kromołów  oraz OSP KSRG Żerkowice, które natychmiast przystąpiły  do działań ratowniczych, prowadzonych w trudnych warunkach pełnego zadymienia obiektu.

 

Niebezpieczna sytuacja w Mok Zawiercie – Na szczęście to były tylko ćwiczenia!

 

Na terenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu odbyły się ćwiczenia jednostek PSP oraz OSP. W trakcie ćwiczeń skupiono się na dotarciu do osób poszkodowanych, ewakuacji ich z budynku a także ugaszeniu pożaru. Jednym z założeń było również przećwiczenie technik ewakuacji strażaków, którzy zostali poszkodowani podczas działań .

W ćwiczeniach brały udział 4 zastępy JRG PSP Zawiercie oraz OSP Marciszów OSP Kromołów OSP KSRG ŻerkowiceInformuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu

 

Ćwiczenia zostały zakończone  wspólnymi  podsumowaniami oraz wnioskami. Następnie odbyło się zapoznanie z pomieszczeniami i infrastrukturą całego budynku Miejskiego Ośrodka Kultury

Foto: KP PSP w Zawierciu

Zobacz także:

Zawiercie – dyżury aptek w Lutym 2023

Od początku roku zatrzymano ponad 41 pijanych kierowców

Zawierciańska porodówka najlepsza w kraju – Ranking Szpitali „Rodzić po Ludzku”

Pomoc dla trójki rodzeństwa z Łaz – po śmierci mamy zostali sami

Koncert Eleni z okazji 45-lecia zespołu w Zawierciu

MOK w Zawierciu zmienia się nie do poznania. Co nowego powstało?

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *