SP 9 w Zawierciu

Nowoczesna pracownia do nauki języków obcych w SP 9 w Zawierciu

W SP 9 w Zawierciu powstała nowoczesna pracownia do nauki języków obcych dzięki ministerialnemu programowi “Laboratorium przyszłości”

 

W Nowoczesnej   pracowni do nauki języków obcych w SP 9 w Zawierciu, każdy uczeń ma własne stanowisko wyposażone w słuchawki oraz wbudowane mikrofony. Wszystko to wspomaga koncentrację uczniów, uatrakcyjnia naukę języków obcych, zwiększa umiejętności językowe, a szczególnie fonetykę. Pracownia umożliwia oczywiście głośny trening wymowy i przełamuje opór do wypowiadania się ucznia, a dzięki stanowiskom ułożonym w podkowę umożliwia również indywidualny kontakt nauczyciela języka obcego z uczniem i utrzymanie kontaktu wzrokowego z całą klasą.

 

Nowoczesna pracownia do nauki języków obcych , powstała dzięki ministerialnemu programowi “Laboratorium przyszłości”. O tym, że nauka języka angielskiego to jeden z naszych priorytetów może świadczyć 3 miejsce w mieście podczas tegorocznego egzaminu ósmoklasisty. Mamy nadzieję, że dzięki nowej pracowni i w tym roku odniesiemy podobny sukces – informuje  szkoła w mediach społecznościowych

 

Nie ulega wątpliwości, że nowoczesne rozwiązania stanowią przełom w nauce języków obcych. – Nowa pracownia językowa  to inwestycja w umiejętności językowe uczniów.

Radości z nowoczesnej  sali przeznaczonej do nauki języków obcych nie kryją sami uczniowie.

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i specjalnemu oprogramowaniu dużo łatwiej zapamiętać materiał – zgodnie przyznają uczniowie szkoły, a ich słowa potwierdzają również nauczyciele, którzy także dostrzegają zalety i wszechstronne korzyści laboratorium językowego. –

Pracownia pozwala nam na większą efektywność nauczania, skuteczne doskonalenie wymowy oraz umiejętności rozumienia ze słuchu. Usprawniły także zarówno pracę indywidualną uczniów, jak i pracę w grupach. Widzimy zdecydowaną różnicę w przyswajaniu materiału”.

 

Zobacz także:

Zniczodzielnia na terenie Cmentarza komunalnego w Blanowicach

Kontrowersyjny duet Cypis & Zbigniew Stonoga wystąpią w Zawierciu

Ruszyła 22. edycja Szlachetnej Paczki. Jak pomóc?

Spotkanie autorskie z Katarzyną Kielecką uczniów z SP1 Zawiercia

Jarmark Bożonarodzeniowy w Zawierciu połączony z akcją charytatywną

Jubileuszowy Przegląd Świetlic Środowiskowych w Zawierciu

Co z nową siedzibą Wydziału Komunikacji w Zawierciu?

Egzamin na prawo jazdy w Zawierciu – kiedy ruszą zapisy ?

Mikołaj potrzebuje pionizatora – trwa zbiórka środków na jego zakup

 

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *