Dla Lenki

Majowy Piknik Charytatywny Dla Lenki

 Pomaganie to piękna i potrzeba rzecz. Okazywanie wsparcia dla drugiej osoby można przejawiać na wiele sposobów, chociażby przez organizację Pikniku Charytatywnego dla Lenki z Turzy.

 

Pomaganie to piękna i potrzebna rzecz. Dlatego organizowany jest Piknik Charytatywny dla Lenki Kurzacz z Turzy. 2 maja odbędzie się rodzinne wydarzenie, podczas którego będzie można zakupić pyszne domowe ciasto, lemoniadę oraz inne przekąski a na najmłodszych będą czekały dmuchańce i wiele innych atrakcji. Nie zabraknie dziecięcych występów i wspaniałej muzyki. Dla miłośników aktywności fizycznych przygotowano dużą dawkę ruchu.

Lena to wesoła, ambitna dziewięciolatka borykająca się od początku z barierami jakie zafundowała jej choroba ( Dziecięce Porażenie Mózgowe-diplagia atektyczna) oraz opóźnienie mowy.

 

Aby Lenka mogła cieszyć się byciem chodź trochę taka jak rówieśnicy potrzebuj stałej rehabilitacji oraz zajęć usprawniających jej mowę jak i usprawnienie rozwoju motoryki małej.

Dla Lenki

 

Podczas wydarzenia będzie prowadzona zbiórka na leczenie Lenki Kurzacz z Turzy. Oprócz tego,  na  portalu Pomagam.pl, trwa nadal internetowa  zbiórka gdzie można o każdej porze dnia wesprzeć  dziewięcioletnią wojowniczkę  https://bit.ly/41yDEJv

 

Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

Zobacz Także:

Zawiercie – dyżury aptek w Kwietniu 2023

Szpital w Zawierciu przejdzie modernizację – teraz czas na OAiIT

Mieszkańcy Zawiercia słabo znają swoich radnych i ich działalność

Wiemy, kto zagra podczas zawierciańskiej majówki!

Pepco w powiecie zawierciańskim otwiera kolejny sklep

Trwa budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 9 w Zawierciu

Potrzebna pomoc dla zawiercianina – udostępnij i podaj dalej

Wychowanek Warty Zawiercie zadebiutował w AS Roma

Coraz bliżej przeprowadzki zawierciańskiego Wydziału Komunikacji

 

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *