zawierciańskiej  majówki

Wiemy, kto zagra podczas zawierciańskiej majówki!

Podczas zawierciańskiej  majówki w tym roku gwiazdami wydarzenia będą Czadomen oraz zespół Skaner

 

Podczas zawierciańskiej  majówki wystąpi gwiazda Disco Polo Czadoman, czyli tak naprawdę Paweł Dudek. To wokalista wykonujący muzykę disco polo i dance. Swoją solową karierę rozpoczął w 2013 roku, natomiast wcześniej był wokalistą zespołu muzycznego Arena, który grał muzykę rockową.  Muzyk znany jest z utworów takich  jak Ruda tańczy jak szalona, Chodź na kolana.

 

Kolejną gwiazdą, która wystąpi podczas majówki, będzie zespół Skaner. Znany polski zespół muzyczny gatunku disco-polo. Główną osobowością  jest jego piosenkarz, autor muzyki i słów Robert Sasinowski, wcześniej grał na gitarze w grupie Boys. Skaner nagrał osiem płyt, jest autorem wielu hitów oraz laureatem licznych nagród.

Do największych przebojów zespołu należą “Nadzieja” (ponad 4 mln odsłon), “Lato w Kołobrzegu”, “Pociąg do gwiazd”, “Wakacyjny romans”, “Moja wolność” i “Wracaj do mego świata”.

Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

Zobacz Także:

Zawiercie – dyżury aptek w Kwietniu 2023

Pepco w powiecie zawierciańskim otwiera kolejny sklep

MOK w Zawierciu zmienia się nie do poznania. Co nowego powstało?

Potrzebna pomoc dla zawiercianina – udostępnij i podaj dalej

Wychowanek Warty Zawiercie zadebiutował w AS Roma

Coraz bliżej przeprowadzki zawierciańskiego Wydziału Komunikacji

Napad na sklep w Kromołowie – sprawca usłyszał zarzuty

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *