Wydziału Komunikacji

Wydział komunikacji od poniedziałku w nowej lokalizacji

Rozpoczyna się przeprowadzka Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Zawierciu. W czwartek wydział pracuje do godziny 12. Natomiast w piątek będzie nieczynne.

 

Rozpoczyna się przeprowadzka Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Zawierciu. W tym czasie trzeba będzie przenieść i podłączyć sprzęt teleinformatyczny. Chodzi m.in. o komputery, telefony, instalację specjalistycznego oprogramowania i systemu kolejkowego. To oznacza, że od czwartku od godziny 12 do piątku włącznie, wydział będzie nieczynny.  To ważna informacja m.in. dla osób, które chciały w tym czasie np. zarejestrować swoje auto. Przerwa ma związek z przeprowadzką wydziału komunikacji.

To duża zmiana dla mieszkańców powiatu zawierciańskiego, którzy sprawy związane z rejestracją pojazdu, odebraniem nowego dowodu rejestracyjnego czy prawa jazdy, do tej opory załatwiali  przy ulicy Włodowskiej w Zawierciu.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Zawierciu ma zacząć działalność w nowym miejscu — przy Niedziałkowskiego 15 — od poniedziałku 15 maja. Przeprowadzka ma przynieść większy komfort pracy oraz obsługi klientów, a także lepszy dojazd.

 

Co do parkingu przy nowej siedzibie Wydziału Komunikacji?

Niestety tu musimy zmartwić  kierowców, parking dla petentów mieści się  wzdłuż ul. Niedziałkowskiego, która docelowo od 27 grudnia 2022 roku na odcinku od Szkoły Podstawowej nr 2 – w kierunku ulicy Kościuszki  stała się  droga jednokierunkową.

 

Wszyscy dobrze pamiętamy, że w  budynku przy ulicy Niedziałkowskiego 15 w Zawierciu przez wiele lat znajdowała się poradnia ginekologiczno-położnicza oraz gabinety lekarskie.

W roku 2019 poradnia została przeniesiona do dwóch innych przychodni między innymi przy ulicy Piłsudskiego oraz Powstańców Śląskich.

 

Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

Zobacz Także:

Przed nami pierwsza edycja SILENT DISCO w Zawierciu – ZMIANA TERMINU

Przebudowa peronów Zawierciu – wygodniej i bezpieczniej na stacji

Do Galerii Stara Łaźnia w Zawierciu zawitali niepełnosprawni- Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych

Powstaną mieszkania w Zawierciu – podpisano umowę

Zawiercie – dyżury aptek w Maju 2023

Majówka w Zawierciu okazała się prawdziwym hitem

Wiemy Kto wystąpi podczas Święta Kupały w Łazach

Akredytacja dla Szpitala w Zawierciu – powód do dumy

Zespół Enej gwiazdą Święta Gminy Ogrodzieniec

Trwa budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 9 w Zawierciu

Hitowe transfery na horyzoncie w Zawierciu ?

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *