Galeria handlowa w Zawierciu

Galeria handlowa w Zawierciu – budowa ruszy jeszcze w tym roku

Galeria handlowa w Zawierciu “Brama Jury” powstanie przy ul. Wojska Polskiego. Otwarcie zaplanowano na rok 2025, a budowa rusza jeszcze pod koniec tego roku.

 

Galeria handlowa w Zawierciu przy ul. Wojska Polskiego miała powstać jeszcze przed pandemią COVID-19. Niestety, wtedy nie udało się doprowadzić sprawy do końca. Teraz jednak sytuacja się zmieniła.  W sierpniu tego roku bowiem pozyskano oficjalne pozwolenie na budowę. Galeria “Brama Jury” powstanie przy ul. Wojska Polskiego ( w sąsiedztwie restauracji Mc Donald’s). To będzie pierwsza taka galeria w mieście. Teraz, gdy inwestor (Master Management Group) ma już zgodę na budowę, przyszedł czas na wybór generalnego wykonawcy.

Jak informują przedstawiciele firmy :

– Finalnie, w znacznej części powróciliśmy do pierwotnej wersji projektu, tj. połączenia galerii handlowej z retail parkiem. Hybrydowe centra stanowią podstawę naszego portfela i z sukcesem realizują zakładane wyniki, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć projekt w Zawierciu w tym koncepcie. Ulokowanie wszystkich sklepów na jednym poziomie z wejściem do centrum bezpośrednio z parkingu, sprawia, że zakupy są proste i przyjemne –mówi Anna Polak, Head of Leasing Master Management Group.

Prace budowlane mają ruszyć jeszcze końcem tego roku (ewentualnie początkiem przyszłego). Z kolei otwarcie galerii zaplanowano na rok 2025.

Galeria “Brama Jury” o powierzchni ponad 1450 metrów kw. pomieści 40 sklepów. Wśród nich oprócz supermarketu, pojawią się sklepy ze sprzętem AGD/RTV, punkty usługowe, restauracje czy sklepy z akcesoriami do domu, no i oczywiście sklepy z odzieżą i obuwiem (znane modowe sieciówki). Ponadto, swoje miejsce znajdzie tam również kino Planet Cinema z 4 salami kinowymi (łącznie ponad 500 miejsc). Filmy będą wyświetlane w technologii 2D i 3D, a do dyspozycji gości będą również fotele VIP.

Do dyspozycji klientów galerii będzie parking na ok. 500 miejsc.

Źródło i foto: investmap.pl

Zobacz Także:

“Wieczór Panieński Plus” w Zawierciu już za kilka dni

Pociągiem z Zawiercia na lotnisko pojedziemy jeszcze w tym roku

Wyrzucasz ubrania do kontenerów? Oto co tak naprawdę się z nimi dzieje

Udostępnił środki psychotropowe dwóm 14-latkom. Został zatrzymany

Komenda PSP w Zawierciu wzbogaciła się o nowy wóz strażacki

Zawiercie – dyżury aptek we Wrześniu 2023

Pomoc dla Alicji z Zawiercia – dziewczynka wymaga leczenia

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *