Agnieszka Mrozińska w MOK Zawiercie

Agnieszka Mrozińska w MOK Zawiercie – spektakl “Sielska wpadka”

Agnieszka Mrozińska w MOK Zawiercie wystąpi ze spektaklem “Sielska wpadka”. Rodowita zawiercianka znana jest z wielu ról teatralnych i filmowych.

 

Agnieszka Mrozińska w MOK Zawiercie wystąpi już 28 października (sobota) o godzinie 19:00 w spektaklu “Sielska wpadka”. Rodowita zawiercianka znana jest z wielu ról teatralnych (“Sielska wpadka”, “Miłosna pułapka”, “Mamma Mia!” i wiele innych) i filmowych (m.in. serial “Barwy szczęścia”, “Na dobre i na złe”, “Niania”, “Chyłka” ). Ponadto, na swoim koncie ma mnóstwo ról dubbingowych, gdzie udzieliła swojego jakże charakterystycznego i wspaniałego głosu.

Spektakl „Sielska Wpadka” to romantyczna komedia omyłek z barwnymi postaciami, zabawnymi zwrotami akcji i sekretnym romansem. Towarzyszyć im będą charyzmatyczne piosenki. W doborowej obsadzie zobaczymy aktorów grających zarówno na scenach teatralnych, jak i w filmach czy serialach, ale też występujących m.in. w popularnych programach telewizyjnych : Agnieszkę Mrozińską, Tomka Ciachorowskiego, Macieja Radla,Kamilę Kamińską, Krystiana Kukułkę, Anne Sandowicz oraz Annę Głogowską.
 
“Sielska wpadka” – Jeden weekend, dwie pary i wesele przyjaciela w tle. … Jak potoczy się to spotkanie? Bohaterowie przyjeżdżają na ślub i wesele do wiejskiego pensjonatu CountryLux na Podlasiu. Panowie nie widzieli się od dwudziestu lat i na to męskie spotkanie po latach cieszą się najbardziej. Czy ich żony podzielają ten entuzjazm? Na miejscu nic nie jest takie, jak być powinno… Czeka ich niejedna niespodzianka i ktoś jeszcze…Sielska atmosfera, zwroty akcji i miłosny twist mocno zaskoczą bohaterów. Tego się nie spodziewali… Spektakl “Sielska Wpadka” to romantyczna komedia omyłek; barwne postaci, zabawne zmiany biegu wydarzeń, sekretny romans i wiejski klimat… Towarzyszyć temu będą charyzmatyczne piosenki i muzyka na żywo. Aż chciałoby się zatańczyć… Ze śmiechu!
 
Bilety na spektakl do nabycia TUTAJ
 
Agnieszka Mrozińska w MOK Zawiercie

Zobacz Także:

Zawiercie – dyżury aptek w Październiku 2023

Nowy tomograf w zawierciańskim szpitalu już dostępny dla pacjentów

Policja zatrzymała złodzieja – odpowie za szereg przestępstw

Karambol w Zawierciu – zderzyło się 6 samochodów

Parada psów w Zawierciu – to już 5.edycja

Policja zatrzymała nieletnich złodziei – kradli w jednej ze szkół

Śpiewające fortepiany w Zawierciu – odbędzie się koncert inauguracyjny

Remont w Szpitalu w Zawierciu – nowy OAiIT

Program In Vitro w Zawierciu będzie już niebawem realizowany

Nowe mieszkania komunalne w Zawierciu na osiedlu TAZ

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *