Aptecznej w Zawierciu

Ukradł terminal sklepowy przy ulicy Aptecznej w Zawierciu

W jednym ze sklepów przy ulicy Aptecznej w Zawierciu dokonał kradzieży terminala sklepowego. Wartość strat oszacowano na ponad 2 tysiące złotych.

 

Policjanci z zawierciańskiego Wydziału Kryminalnego poszukują mężczyzny, który w jednym ze sklepów przy ulicy Aptecznej w Zawierciu dokonał kradzieży terminala sklepowego. Wartość strat oszacowano na ponad 2 tysiące złotych.

Sprawca kradzieży ubrany był w czarne dresowe spodnie, czarny t-shirt i białe sportowe buty. W pasie miał zawiązaną czerwoną bluzę z kapturem, a na lewym ręku czarny zegarek.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego tel. 47 85 235, bądź z dyżurnym zawierciańskiej komendy tel. 47 85 352 55. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl

 

Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

Zobacz Także:

Komenda PSP w Zawierciu wzbogaciła się o nowy wóz strażacki

Mammografia w Zawierciu – już 13 września pojawi się mammobus

Zawiercie – dyżury aptek we Wrześniu 2023

Pomoc dla Alicji z Zawiercia – dziewczynka wymaga leczenia

„Bezpieczna droga do szkoły” – działania zawierciańskich policjantów

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *