salon w Zawierciu

Sinsay otwiera drugi salon w Zawierciu

Sinsay to polska marka odzieżowa, która niedługo otworzy  swój drugi  salon  w Zawierciu . W przestrzeni salonu wielbiciele SiNSAY znajdą bogaty asortyment modnych ubrań i dodatków, nie tylko dla kobiet i mężczyzn.

 

Jak informuje sieć marki Sinsay za pośrednictwem mediów społecznościowych – już 1 grudnia zostanie oficjalnie otwarty drugi salon w  Zawierciu w Parku Handlowym Leśna, który znajduje  się naprzeciwko nowo otwartego sklepu  sieci Lidl.

W przestrzeni salonu wielbiciele SiNSAY znajdą bogaty asortyment modnych ubrań i dodatków, nie tylko dla kobiet i mężczyzn. W ofercie marki warto bowiem zwrócić uwagę na uroczą kolekcję ubranek i akcesoriów dla najmłodszych, która ze względu na swoją jakość i przystępność cenową podbija serca klientek SiNSAY w całym kraju. SiNSAY to też prężnie rozwijający się dział z akcesoriami dla domu oraz sekcją kosmetyków. Z okazji otwarcia, na klientów czekać będzie wiele atrakcji oraz modowych inspiracji, wśród których odnajdzie się każdy miłośnik trendów.

 

Drugi salon w  Zawierciu czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 21:00 oraz w soboty od 9:00 do 20:00 w niedziele  handlowe od 9:00 do 20:00.

Sinsay zawiercie

 

Sinsay otwiera drugi salon w  Zawierciu

Warto przypomnieć, że pierwszy  salon  sieć marki Sinsay, w naszym mięście został otwarty  27 sierpnia 2020 roku i również  został usytuowany w pobliżu  sklepu  sieci Lidl w Parku Handlowym “Rynek” przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Marka jest częścią grupy LPP, do której należą takie sieci, jak Reserved, Cropp, House i Mohito.

 

Zobacz także:

Smolasty wystąpi w Zawierciu !

Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu nr 1 w Zawierciu

Nowoczesna pracownia do nauki języków obcych w SP 9 w Zawierciu

Zniczodzielnia na terenie Cmentarza komunalnego w Blanowicach

Pomoc dla trójki rodzeństwa z Łaz – po śmierci mamy zostali sami

Ruszyła 22. edycja Szlachetnej Paczki. Jak pomóc?

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *