"Sielska Wpadka" w Zawierciu

“Sielska Wpadka” w Zawierciu – kolejny fenomenalny spektakl

“Sielska Wpadka” w Zawierciu – spektakl odbędzie się 28 października (sobota) o godzinie 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury Centrum.

 

“Sielska Wpadka” w Zawierciu odbędzie się 28.10.2023r (sobota) o godzinie 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury Centrum. W roli głównej wystąpi  nasza rodowita zawiercianka – Agnieszka Mrozińska.

Spektakl „Sielska Wpadka” to romantyczna komedia omyłek z barwnymi postaciami, zabawnymi zwrotami akcji i sekretnym romansem. Towarzyszyć im będą charyzmatyczne piosenki. W doborowej obsadzie zobaczymy aktorów grających zarówno na scenach teatralnych, jak i w filmach czy serialach, ale też występujących m.in. w popularnych programach telewizyjnych : Agnieszkę Mrozińską, Tomka Ciachorowskiego, Macieja Radla,Kamilę Kamińską, Krystiana Kukułkę, Anne Sandowicz oraz Annę Głogowską.
 
“Sielska wpadka” – Jeden weekend, dwie pary i wesele przyjaciela w tle. … Jak potoczy się to spotkanie? Bohaterowie przyjeżdżają na ślub i wesele do wiejskiego pensjonatu CountryLux na Podlasiu. Panowie nie widzieli się od dwudziestu lat i na to męskie spotkanie po latach cieszą się najbardziej. Czy ich żony podzielają ten entuzjazm? Na miejscu nic nie jest takie, jak być powinno… Czeka ich niejedna niespodzianka i ktoś jeszcze…Sielska atmosfera, zwroty akcji i miłosny twist mocno zaskoczą bohaterów. Tego się nie spodziewali… Spektakl “Sielska Wpadka” to romantyczna komedia omyłek; barwne postaci, zabawne zmiany biegu wydarzeń, sekretny romans i wiejski klimat… Towarzyszyć temu będą charyzmatyczne piosenki i muzyka na żywo. Aż chciałoby się zatańczyć… Ze śmiechu!
 
Bilety na spektakl do nabycia TUTAJ
 
"Sielska Wpadka" w Zawierciu
 
 
 
 
 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *