SILENT DISCO w Zawierciu

Przed nami pierwsza edycja SILENT DISCO w Zawierciu

Przed  nami  pierwsza  edycja  SILENT DISCO w Zawierciu. Impreza z pozoru cicha, ale tylko dla osób trzecich. Każdy uczestnik otrzymuje bezprzewodowe słuchawki, na których ma możliwość wyboru trzech rodzajów muzyki.

 

W sobotę, 6 maja w godz. 20:00-1:00 przy ulicy ul. Piastowskiej 1, odbędzie pierwsza  edycja  SILENT DISCO w Zawierciu. To wyjątkowa impreza, która coraz częściej jest organizowana w wielu miastach Polski. Impreza z pozoru cicha, ale tylko dla osób trzecich. Każdy uczestnik otrzymuje bezprzewodowe słuchawki, na których ma możliwość wyboru trzech rodzajów muzyki. Różnorodność dj’ów pozwala na zabawę przy różnych gatunkach muzyki – każdy znajdzie coś dla siebie.

Podczas tej imprezy na uczestników będą czekać 3 kanały muzyczne: klubowy, rapowy i disco/dance.

Koszt wypożyczenia słuchawek 1 szt. 30 zł (płatność tylko gotówką). Aby wypożyczyć słuchawki, należy okazać dokument ze zdjęciem. 1 osoba może wynająć maksymalnie do 6 szt. słuchawek.

Zagrają dla Was – DJ FANTOMAS, DJ MATTI, DJ KACPERSKYY

 

Czym właściwie jest silent disco?

To impreza, na której ludzie tańczą do muzyki słuchanej na słuchawkach bezprzewodowych. Zamiast korzystania z głośników, dźwięk jest transmitowany przez nadajnik radiowy i odbierany przez słuchawki uczestników. Oznacza to, że muzyka nie brzmi w całej sali, a jedynie w słuchawkach, które na uszach mają imprezowicze. Zwykle do wyboru jest kilka kanałów, a na każdym brzmi inna piosenka.

Zabawa w stylu silent disco to idealny pomysł na imprezę w plenerze, której dzięki ciszy nie będzie trzeba kończyć zaraz po 22, ponieważ osoby, które nie założą słuchawek kompletnie nic nie usłyszą, jedyne co będzie świadczyć o zabawie to tańczący ludzie.

 

Foto: Silent Disco Party

 

Zobacz Także:

Akredytacja dla Szpitala w Zawierciu – powód do dumy

Prawo jazdy w Zawierciu – pierwsze egzaminy już w maju

Zawiercie – dyżury aptek w Kwietniu 2023

Szpital w Zawierciu przejdzie modernizację – teraz czas na OAiIT

Mieszkańcy Zawiercia słabo znają swoich radnych i ich działalność

Wiemy, kto zagra podczas zawierciańskiej majówki!

Pepco w powiecie zawierciańskim otwiera kolejny sklep

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *