Prawo jazdy w Zawierciu

Prawo jazdy w Zawierciu – pierwsze egzaminy już w maju

Prawo jazdy w Zawierciu – pierwsze egzaminy już w maju. 8 maja rusza Biuro Obsługi Klienta OT WORD w Zawierciu.

 

Prawo jazdy w Zawierciu – już 8 maja rusza ze swoją działalnością Biuro Obsługi Klienta OT WORD w Zawierciu. Od tego dnia rozpoczną się również zapisy na egzaminy na prawo jazdy kat. B w Zawierciu. Pierwsze z nich planowane są na 29 maja. Zatem już za miesiąc będzie można zdać egzamin na prawo jazdy w naszym mieście. Do wyboru będą dwa samochodu egzaminacyjne – Suzuki Swift oraz Toyota Yaris. Wybór samochodu będzie bowiem możliwy podczas zapisywania się na egzamin.

Powstanie ośrodka egzaminacyjnego w Zawierciu to długo wyczekiwany moment. Dzięki temu będzie możliwość zdobycia uprawnień do kierowania pojazdami na miejscu – bez konieczności podróżowania do Częstochowy lub Dąbrowy Górniczej , jak dotychczas.

 

Przypominamy, iż Ośrodek Terenowy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego powstał na placu przyszkolnym Zespołu Szkół im.gen.Józefa Bema przy ul. Parkowej 2. Powstał tam plac manewrowy, ścianka oporowa, a także miejsca postojowe dla samochodów. Ponadto wykonawca prac przeprowadził również : wycinkę i nasadzenie nowych drzew,likwidację istniejącego oświetlenia,budowę ciągów komunikacyjnych pieszych i kołowych, korektę istniejących ciągów komunikacyjnych pieszych i kołowych,instalację oświetlenia terenu,budowę wewnętrznego ogrodzenia osłonowego, wymianę ogrodzenia przy ul. Broniewskiego wraz z zabudową bram przesuwnych,nadbudowę części ścian budynku garażu,wykonanie nowego dachu,budowę kanalizacji deszczowej, przebudowę instalacji wodnej,nadbudowę garażu.

Biuro Obsługi Klienta czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30.

Więcej na temat przebiegu egzaminu praktycznego na prawo jazdy przeczytać można TUTAJ

 

Zobacz Także:

Przed nami pierwsza edycja SILENT DISCO w Zawierciu – ZMIANA TERMINU

Przebudowa peronów Zawierciu – wygodniej i bezpieczniej na stacji

Do Galerii Stara Łaźnia w Zawierciu zawitali niepełnosprawni- Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych

Powstaną mieszkania w Zawierciu – podpisano umowę

Zawiercie – dyżury aptek w Maju 2023

Majówka w Zawierciu okazała się prawdziwym hitem

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *