Policja z Zawiercia

Policja z Zawiercia podsumowała akcję “Prędkość”

Policja z Zawiercia brała udział w działaniach krajowych „Prędkość”. Na drogach miasta i powiatu zawierciańskiego prowadzili wzmożone kontrole prędkości.

 

Wczoraj ( 20.09.23) na zawierciańskich  drogach, Policja z Zawiercia  przeprowadziła działania „Prędkość”. Ogólnokrajowe działania były ukierunkowane na ujawnianie kierujących, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości. Od wielu lat nadmierna prędkość stanowi główną przyczynę poważnych wypadków drogowych. W tym dniu policjanci wyposażeni w ręczne mierniki prędkości oraz nieoznakowane radiowozy  nadzorowali główne ciągi komunikacyjne oraz miejsca szczególnie zagrożone zdarzeniami drogowymi.

W trakcie działań Policjanci z zawierciańskiej drogówki przeprowadzili 93 kontrole drogowe. Aż w 83 przypadkach kierujący przekroczyli dozwoloną prędkość.

 

Zatrzymano także 4 prawa jazdy, we wszystkich przypadkach z uwagi na przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h. Mundurowi obsłużyli również 5 zdarzeń drogowych oraz zatrzymali 3 dowody rejestracyjne.

 

Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

Zobacz Także:

Mechanik samochodowy w Zawierciu – który najlepszy ?

Policyjna akcja “Prędkość” prowadzona dzisiaj w całej Polsce

Kino objazdowe w Porębie – na ekranie m.in film Barbie

“Sielska Wpadka” w Zawierciu – kolejny fenomenalny spektakl

Operetkowa Baśń dla Dorosłych – koncert Operetka & Musical

Magiczny Koncert Bajki Świata w Zawierciu już w październiku

Winda w Starostwie Powiatowym oddana do użytku

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *