Mechanik samochodowy w Zawierciu

Mechanik samochodowy w Zawierciu – który najlepszy ?

Mechanik samochodowy w Zawierciu – który najlepszy, który najsolidniejszy, a którego lepiej omijać? Sprawdźcie nasz ranking mechaników samochodowych w Zawierciu.

 

Mechanik samochodowy w Zawierciu – który jest najczęściej polecany, a który nie cieszy się najlepszą opinią? Przeprowadziliśmy małe rozeznanie w tym temacie wśród mieszkańców Zawiercia. Wiemy bowiem, jak trudno czasem znaleźć naprawdę dobrego “lekarza” dla naszego samochodu. Zobaczcie co z tego wynikło – jacy mechanicy na terenie naszego miasta cieszą się najlepszymi opiniami.

Na pierwszym miejscu pojawia się specjalista od tłumików – Auto-Serwis REBEL Tłumiki – Konserwacja Podwozia, ul. Szkolna 61. Pan Tomasz okazuje się bezkonkurencyjnym w swoje dziedzinie. Zdecydowanie na plus błyskawiczny czas naprawy – auto gotowe jeszcze tego samego dnia, ewentualnie najpóźniej następnego dnia. Do tego profesjonalne wykonanie i przystępna cena.

Jeśli chodzi zaś o szeroko rozumianą  mechanikę samochodową tutaj najlepszą opinią i największą ilością poleceń cieszy się Magic-Car Emil Ślęzak, ul. Bagno 5. Szybko, profesjonalnie i w przystępnej cenie, szybka diagnostyka, młody chłopak o dużej wiedzy – to tylko kilka pozytywów, jakie usłyszeliśmy na temat pana Emila.

Zaraz za nim na naszej liście kolejno pojawiają się :

Auto Serwis Euro-Volta Andrzej Baca ul. Mrzygłodzka 23

Car-Serwis Mechanika Samochodowa Grzegorz Pragnący

Stich. Auto Serwis. Wulkanizacja – ul. Blanowska 122G

 

Jeśli macie jakieś inne propozycje, bądź inne pozytywne doświadczenia z innymi mechanikami na terenie Zawiercia – piszcie do nas, komentujcie. Będziemy aktualizować co jakiś czas listę najlepszych “speców” od samochodów 🙂

 

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *