Policja w Zawierciu podsumowała

Policja w Zawierciu podsumowała swoją pracę w roku 2023

Policja w Zawierciu podsumowała pracę całego zespołu Komendy Powiatowej Policji w roku 2023. Odbyło się w tym celu spotkanie w Starostwie Powiatowym w Zawierciu.

Policja w Zawierciu podsumowała rok 2023. W poniedziałek, 12 lutego odbyło się w tym celu spotkanie w Starostwie Powiatowym w Zawierciu, w którym wzięli udział przedstawiciele Sejmu, władze samorządowe i powiatowe, a także przedstawiciele jednostek, które na co dzień współpracują z Komendą Policji w Zawierciu.

Na początku spotkanie, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Zawierciu podinspektor Paweł Sobota podsumował działania pionu prewencji oraz ruchu drogowego. Warto wspomnieć, iż zawierciańska jednostka klasyfikuje się na najwyższych stopniach w rankingu jednostek garnizonu śląskiego.

Kolejnym punktem programu było wystąpienie inspektora Jacka Kurdybelskiego, który z kolei przedstawił działania policjantów wydziału kryminalnego. Komendant również złożył ogromne podziękowania za wsparcie finansowe, dzięki któremu udało się zakupić nowe samochody.

Następnie głos zabrali przedstawiciele Sejmu – Waldemar Andzel oraz Robert Wyrwas, którzy podobnie jak Wicestarosta Paweł Sokół przekazali w stronę mundurowych słowa uznania za pracę jaką wykonują  i swoje zaangażowanie.

Życzenia spokojnej, ale przede wszystkim bezpiecznej służby przekazał również policjantom w imieniu Wojewody Śląskiego Marka Wójcika – Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego  Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach Grzegorz Mucha.

 

Źródło i foto: KPP Zawiercie

Zobacz Także:

Prelekcje policji w zawierciańskich szkołach – omawiali kwestie bezpieczeństwa

Jurajscy Rycerze w nowym składzie zagrali mecz z Enea Czarni Radom

Zawiercie – dyżury aptek w Lutym 2024

Za usiłowanie zabójstwa trafił do aresztu – grozi mu wieloletnie więzienie

Wystawa chochołów w Galerii Stara Łaźnia w Zawierciu już dostępna dla zwiedzających

Podpalił radiowóz policyjny – policjanci z Zawiercia zatrzymali sprawcę

1,5% podatku dla potrzebujących z Zawiercia – sprawdź komu możesz pomóc

Pociągiem za złotówkę w ferie- Koleje Śląskie przygotowały specjalną promocję

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *