Jurajscy Rycerze w nowym składzie

Jurajscy Rycerze w nowym składzie zagrali mecz z Enea Czarni Radom

Jurajscy Rycerze w nowym składzie zagrali mecz z Enea Czarni Radom. Na boisku pojawił się bowiem Wojtek Szeląg.

 

Jurajscy Rycerze w nowym składzie – we wczorajszym meczu z Enea Czarni Radom na boisku pojawił się bowiem Wojtek Szeląg. To on właśnie wygrał licytację WOŚP, której przedmiotem był udział w meczu domowym – jako zawodnik Jurajskiej Armii.

Aluron CMC Warta Zawiercie już po raz trzeci wziął udział w zbiórce WOŚP – organizując licytację. Wygraną jest każdorazowo udział w meczu domowym. I tak tez było tym razem. Licytację rzutem na taśmę wygrał Wojtek Szeląg. To 32-letni mieszkaniec Ryczowa Kolonii. Czyli pierwszy raz mieszkaniec Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Wojtek wylicytował udział w meczu Aluronu za kwotę 15 800 zł. Na co dzień jest księgowym, ale pasjonuje się również pszczelarstwem. Na boisku pojawił się jako zawodnik uniwersalny. I to właśnie od jego zagrywki rozpoczęło się spotkanie Jurajskich Rycerzy z Enea Czarni Radom w niedzielę, 4 lutego w hali OSiR przy ul.Blanowskiej 40 w Zawierciu.

Szczerze mówiąc, to nie planowałem wcześniej udziału. Gdy zobaczyłem informację o akcji na Facebooku, to podjąłem spontaniczną decyzję o licytowaniu. W dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wróciłem z wyjazdu i od razu ustawiłem sobie budzik na 21:30, aby w tej ostatniej minucie walczyć o zwycięstwo. Gdy do końca zostało około 10 sekund, podbiłem kwotę. Po odświeżeniu strony moja oferta się nie pojawiła, więc poczułem małe rozczarowanie. Chwilę później na ekranie pojawił się komunikat informujący o wygranej licytacji. Smutek błyskawicznie przerodził się w euforię – mówi Wojtek Szeląg.

Niedzielny mecz zakończył się fenomenalnym wynikiem dla Jurajskich Rycerzy. Pokonali oni bowiem gości z Radomia 3:0, zyskując tym samym na swoim koncie kolejne cenne 3 punkty. Obecnie, Aluron CMC Warta Zawiercie plasuje się na 3. miejscu w tabeli Plus Ligi.

 

Źródło i foto: aluroncmc.pl / Plus Liga

 

Zobacz Także:

Zawiercie – dyżury aptek w Lutym 2024

Za usiłowanie zabójstwa trafił do aresztu – grozi mu wieloletnie więzienie

Wystawa chochołów w Galerii Stara Łaźnia w Zawierciu już dostępna dla zwiedzających

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *