Policjanci

Okradli automaty na myjni.Policjanci szukają sprawców

Policjanci z zawierciańskiego Wydziału Kryminalnego poszukują sprawców kradzieży. Wartość strat oszacowano na ponad 1 tysiąc złotych.

 

Policjanci z zawierciańskiego Wydziału Kryminalnego poszukują sprawców kradzieży z włamaniem. Kobieta i mężczyzna włamali się do automatów pieniężnych przy stanowiskach myjni samoobsługowej w Porębie, a następnie zabrali znajdujące się tam pieniądze. Wartość strat oszacowano na ponad 1 tysiąc złotych.

 

Na myjni samoobsługowej przy ulicy księdza Franciszka Pędzicha w Porębie doszło do kradzieży z włamaniem. Najpierw włamano się do automatów pieniężnych przy stanowiskach samoobsługowych, a następnie zabrano znajdującą się w środku gotówkę. Łącznie wartość strat oszacowano na kwotę ponad 1 tysiąca złotych. Para poruszała się srebrnym renault scenic. Jak ustalili policjanci, tablice rejestracyjne pojazdu były kradzione. Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery monitoringu – informuje policja

 

 

Policjanci apelują do osób, które rozpoznają  sprawców kradzieży z włamaniem  informacje, mogące pomóc w ustaleniu sprawców, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego tel. 47 85 353 36, bądź z dyżurnym zawierciańskiej komendy tel. 47 85 352 55.

 

Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

Zobacz Także:

Komenda PSP w Zawierciu wzbogaciła się o nowy wóz strażacki

Mammografia w Zawierciu – już 13 września pojawi się mammobus

Zawiercie – dyżury aptek we Wrześniu 2023

Pomoc dla Alicji z Zawiercia – dziewczynka wymaga leczenia

„Bezpieczna droga do szkoły” – działania zawierciańskich policjantów

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *