Kolejny protest rolników

Kolejny protest rolników już jutro – sprawdź utrudnienia drogowe w okolicy

Kolejny protest rolników już jutro, 20 marca. Policja apeluje o ostrożność. Sprawdź poniżej jakie utrudnienia mogą wystąpić na drogach naszego miasta i okolicznych miejscowości.

 

Kolejny protest rolników zapowiedziano już na jutro, 20 marca. Będzie to już kolejny ogólnopolski protest. W związku z tym przewiduje się znaczne utrudnienia w ruchu drogowym w naszym mieście, ale również w całym województwie. Policja zatem apeluje do wszystkich o cierpliwość i rozwagę na drogach. Zaleca się również alternatywne trasy, aby uniknąć miejsc najbardziej “zakorkowanych”.

Na terenie powiatu zawierciańskiego rolnicy zapowiedzieli protest w Pilicy, Ogrodzieńcu, Szczekocinach oraz Pradłach.

  • W Szczekocinach od godziny 10:00 do godziny 16:00 ciągniki wyjadą na drogę krajową numer 78 – ulica Śląska oraz Nowa będzie nieprzejezdna.
  • W Pilicy zablokowana będzie ulica Zawierciańska, 3-go Maja, Żarnowiecka i Długa w miejscowości Sławniów (do skrzyżowania z uicą Piaskową) – godzina 08:00-18:00
  • W Pradłach nie przejedziemy drogą krajową numer 78 – ulica Wyzwolenia – godzina 08:00-18:00
  • W Ogrodzieńcu nie będzie możliwości przejazdu drogą wojewódzką numer 791. Będzie zablokowane także rondo – skrzyżowanie ulicy Kościuszki i 1-go Maja – godzina 08:00-18:00

Niestety, nie ma możliwości wyznaczenia objazdów, w związku z czym policja prosi o zachowanie szczególnej ostrożności i wybieranie możliwie alternatywnych tras przejazdu.

 

Źródło i foto: KPP Zawiercie / Policja Śląska

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *