Igor Kwiatkowski w Zawierciu

Igor Kwiatkowski w Zawierciu już jutro !

Igor Kwiatkowski w Zawierciu już jutro! Program trwa prawie dwie godziny – Igor w błyskotliwy i inteligentny sposób zapewni nam ogromną dawkę humoru!

 

Igor Kwiatkowski w Zawierciu już jutro z najnowszym programem pt. „Tylko śmiech nas ocali”. Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem.

Aktualnie Igor prezentuje solowy, premierowy program pt. „Tylko śmiech nas ocali”. „Świat kradnie polskie piosenki”, „Koniec Netflixa”, „Kąpiel tylko raz w tygodniu”, „Kobiety odnoszą liczne obrażenia” – to kilka z tematów, z którymi zmierzy się Artysta.

To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością, zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość. Igor pokaże Wam, że tu i teraz można spotkać wiele uśmiechu. Zobaczycie, że choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić.

Igor Kwiatkowski – artysta kabaretowy, autor tekstów i znakomity aktor niezawodowy. Wcześniej dał się poznać z występów w renomowanym kabarecie „Paranienormalni” i licznych programach telewizyjnych.

Dzięki wyjątkowemu temperamentowi oraz umiejętności wnikliwej obserwacji otaczającego świata artysta z powodzeniem powoływał do życia oryginalne i niezatarte postacie, takie jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak, których perypetie z zapartym tchem i śmiechem do łez śledziła cała Polska!

Bilety  na wydarzenie dostępne  https://bit.ly/3x707zL

 

Zobacz Także:

Policja z Zawiercia podsumowała akcję “Prędkość”

Pomoc dla Pani Sylwii – kobieta wymaga kosztownej rehabilitacji

Policja z Zawiercia podsumowała akcję “Prędkość”

Mechanik samochodowy w Zawierciu – który najlepszy ?

Policyjna akcja “Prędkość” prowadzona dzisiaj w całej Polsce

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *