Pomoc dla Pani Sylwii

Pomoc dla Pani Sylwii – kobieta wymaga kosztownej rehabilitacji

Pomoc dla Pani Sylwii po udarze- kobieta wymaga intensywnej rehabilitacji, aby wrócić do sprawności.

 

Pomoc dla Pani Sylwii – kobieta przeszła udar, ma niedowład lewej części ciała. Aby mogła wrócić do pełni sprawności, wymaga intensywnej i bardzo kosztownej rehabilitacji. W kwietniu tego roku, w poniedziałkowy poranek pani Sylwia nagle straciła czucie w lewej ręce. Na miejsce wezwano karetkę, lekarz stwierdził, że to nic groźnego. Niestety, chwilę później kobieta czucie straciła w lewej nodze i upadła na ziemię. Kobietę przewieziono na SOR. Tam stwierdzono, że doznała udaru, którego efektem był lewostronny paraliż ciała. Konieczna była operacja mózgu. Obecnie pani Sylwia przechodzi rehabilitację w szpitalu powiatowym. Dzięki niemu czucie w nodze powoli wraca. Jednak ręka niestety w dalszym ciągu jest niesprawna. Niebawem kobieta wychodzi ze szpitala- a rehabilitacja w warunkach szpitalnych  nie będzie już możliwa. Jedynym rozwiązaniem będzie rehabilitacja w prywatnym ośrodku. Wiąże się to z kolei z ogromnym nakładem finansowym, na który niestety obecnie pani Sylwia nie może sobie pozwolić.

Dlatego też zorganizowano zbiórkę na rehabilitację pani Sylwii. Rehabilitacja jest niezbędna, aby pani Sylwia mogła wrócić do pełnej sprawności, aby odzyskać władze w ręce i nodze.

 

W imieniu pani Sylwii i  jej rodziny prosimy wszystkich o pomoc – liczy się każda złotówka. Pamiętajmy, że dobro zawsze powraca.

Link do zbiórki  TU

Pomoc dla Pani Sylwii

 

Źródło i foto: pomaga.pl

Zobacz Także:

Pascal — Pomocnik Mikołaja w Zawierciu: Zbiórka na rzecz domów dziecka

W Zawierciu pary małżeńskie świętowały Złote i Diamentowe Gody

Zawiercie – Pyrzowice – trasę obsłużą Koleje Śląskie. Podpisano umowę w tej sprawie.

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *