"Dajcie mi Tenora!" w Zawierciu

“Dajcie mi Tenora!” w Zawierciu już we wrześniu

“Dajcie mi Tenora!” w Zawierciu to kolejna propozycja teatralna na jesień w mieście. Już we wrześniu w MOK Centrum.

 

“Dajcie mi Tenora!” w Zawierciu – bestsellerowa komedia z plejadą gwiazd, gwarantująca ogromną dawkę dobrego humoru i świetnej zabawy. Już 17 września o godzinie 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu pojawią doskonale znani aktorzy.

DAJCIE MI TENORA! to komediowy majstersztyk, wybuchowa mieszanka miłości, zazdrości, biznesu i marzeń o wielkiej karierze. To także opowieść o narodzinach nowej gwiazdy…
W spektaklu nie zabraknie zabawnych pomyłek, nagłych zwrotów akcji i uwielbianych przez widzów przebieranek! Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć!

Bestsellerową komedię „Lend Me a Tenor!” napisał uznany autor broadway’owskich hitów – Ken Ludwig. Nowojorska realizacja spektaklu nie schodziła z afisza przez 14 miesięcy, a komedię o kłopotliwym tenorze z sukcesem przeniosło na scenę już ponad 200 teatrów na całym świecie. Sztukę przetłumaczono na szesnaście języków i wystawiono w dwudziestu pięciu krajach
Premierę Teatru Capitol reżyseruje mistrz komedii Marcin Sławiński, który do odegrania przezabawnych postaci zaprosił prawdziwy panteon gwiazd. Na scenie pojawią się m.in. Kasia Zielińska, Katarzyna Skrzynecka, Olaf Lubaszenko, Artur Chamski, Marek, Kaliszuk, Elżbieta Romanowska, Marta Wierzbicka, Grzegorz Halama.

 

Zobacz Także:

Alpaki z Jury w Zawierciu – ponownie odwiedzą Bulwary

Igor Kwiatkowski w Zawierciu wystąpi z najnowszym programem

In vitro w Zawierciu – ruszyły konsultacje społeczne

Zawiercie – dyżury aptek w Sierpniu 2023

Okradł sklepy w Zawierciu na 7 tysięcy złotych. Usłyszał 7 zarzutów

Bazylika mniejsza w Zawierciu otrzymała dofinansowanie na remont

 

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *