Igor Kwiatkowski w Zawierciu

Igor Kwiatkowski w Zawierciu wystąpi z najnowszym programem

Igor Kwiatkowski w Zawierciu wystąpi z najnowszym programem już we wrześniu. Zapewni nam ogromną dawkę humoru!

 

Igor Kwiatkowski w Zawierciu wystąpi z najnowszym programem “Tylko śmiech nas ocali” już 23 września br. o godzinie 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury .

Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem.

Aktualnie Igor prezentuje solowy, premierowy program pt. „Tylko śmiech nas ocali”. „Świat kradnie polskie piosenki”, „Koniec Netflixa”, „Kąpiel tylko raz w tygodniu”, „Kobiety odnoszą liczne obrażenia” – to kilka z tematów, z którymi zmierzy się Artysta.

To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością, zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość. Igor pokaże Wam, że tu i teraz można spotkać wiele uśmiechu. Zobaczycie, że choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić.

Igor Kwiatkowski – artysta kabaretowy, autor tekstów i znakomity aktor niezawodowy. Wcześniej dał się poznać z występów w renomowanym kabarecie „Paranienormalni” i licznych programach telewizyjnych.

Dzięki wyjątkowemu temperamentowi oraz umiejętności wnikliwej obserwacji otaczającego świata artysta z powodzeniem powoływał do życia oryginalne i niezatarte postacie, takie jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak, których perypetie z zapartym tchem i śmiechem do łez śledziła cała Polska!

Bilety w można nabywać on-line na:

biletyna.pl https://biletyna.pl/kabaret/Igor-Kwiatkowski/Tylko-smiech-nas-ocali/Zawiercie 

kupbilecik.pl https://www.kupbilecik.pl/imprezy/91718/Zawiercie/Igor+Kwiatkowski/ 

ebilet.pl https://sklep.ebilet.pl/22517998136852540 

 

Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

Zobacz Także:

Komenda PSP w Zawierciu wzbogaciła się o nowy wóz strażacki

Mammografia w Zawierciu – już 13 września pojawi się mammobus

Zawiercie – dyżury aptek we Wrześniu 2023

Miedzianka po Drodze w Zawierciu – już jutro w naszym mieście

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *