Za nami Urodziny Zawiercia

Za nami Urodziny Zawiercia 2023 – trzy dni świetnej zabawy

Za nami Urodziny Zawiercia 2023 – frekwencja dopisała, pogoda była fenomenalna – ten weekend można zaliczyć do mega udanych

 

Za nami Urodziny Zawiercia 2023 i trzy dni świetnej zabawy. Pogoda dopisała, tak więc i frekwencja nie mogła być mała. Tegoroczne święto miasta przyciągnęło tłumy mieszkańców (i nie tylko) na stadion.

Uroczystości rozpoczęły się już w piątek od uroczystego otwarcia Bulwarów nad Wartą w Parku Kościuszki. Z tej okazji przygotowano festiwal kolorów dla dzieci oraz słodki poczęstunek. Odbył się tam również Wernisaż Marii Skrzypiec “Duchy miasta”. Na zakończenie tego dnia odbyła si dyskoteka, którą prowadził Dj Kacperskyy.

Drugiego dnia, czyli w sobotę scenę przejęli młodzi artyści, a mianowicie Koniec Świata, Łydka Grubasa i Qry. Oprócz atrakcji muzycznych, nastąpiło uroczyste otwarcie Skweru na Osiedlu Żabki – gdzie powróciły dobrze wszystkim mieszkańcom znane – stare figurki żabek. Dzień zakończył się dyskoteką na stadionie prowadzoną przez Dj Fantomas, Dj Mtti oraz Dj Kacperskyy.

W niedzielę, 2 lipca gwiazdą tegorocznych Urodzin Zawiercia była Cleo, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Przyciągnęła pod scenę tłumy publiczności, która bawiła się doskonałe. Tuż po Cleo, na scenie pojawiła się Teresa Werner – piosenkarka znana z TV Silesia.  Zwieńczeniem obchodów urodzin miasta był występ Andrzeja Grabowskiego. Serialowy Ferdek Kiepski rozbawiał do łez zawierciańską publiczność swoimi opowieściami. Ponadto, na scenie pojawili się Faustyna Maciejczuk oraz Dawid Tyszkowski. Zakończeniem Urodzin Zawiercia była dyskoteka, którą tego dnia poprowadził Dj Kejwka.

Zobaczcie zdjęcia …

Foto: własne oraz Paula Sobota

 

Zobacz Także:

Lato w mieście Lipiec 2023 – Alpaki w Zawierciu

Zawiercie – dyżury aptek w Lipcu 2023

Pomoc dla Alicji z Zawiercia – dziewczynka wymaga leczenia

Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Zawierciu z nowym programem

Igor Kwiatkowski w Zawierciu wystąpi z najnowszym programem

Obwodnica Poręby i Zawiercia – co dzieje się na placu budowy

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *