Neo-Nówka wystąpi w Zawierciu

Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Zawierciu z nowym programem

Już  wkrótce w Zawierciu wystąpi  najpopularniejszy w Polsce Kabaret Neo-Nówka. Artyści zaprezentują swój najnowszy program pt. “Tradycje polskie”.

 

Już  14 października w Hali widowiskowo-sportowej w Zawierciu, wystąpi Kabaret Neo-Nówka. Duża dawka dobrego humoru i same premierowe skecze to gwarancja niezwykle udanego wydarzenia. Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? – Przyjdź i przekonaj się sam! Tego nie można przegapić – zapewniają organizatorzy występu w Zawierciu .

 

Podobno pewnych imion nie można wzywać nadaremno. A Kabaret Neo-Nówka kiedyś jedno takie zawezwał i to przez telefon… Oj co się wtedy wydarzyło… 😉 Tym razem zapraszamy na najnowszy program Romana Żurka, Michała Gawlińskiego i Radosława Bieleckiego pt. Tradycje Polskie! Podobno “Tradycja w narodzie rzecz święta” – czy aby na pewno? Jak polskie tradycje wyglądają widziane oczami Kabaretu Neo-Nówka? Tego jeszcze nie zdradzimy. Jedno jest pewne – czeka Was duża dawka dobrego humoru i premierowe skecze, których nie znajdziecie w telewizyjnych programach czy w Internecie. “Tradycje Polskie” to gwarancja niezwykle udanego wieczoru. Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? Przyjdź i przekonaj się sam!

 

Bilety do nabycia  Klikni tu

 

Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

 

Zobacz Także:

Igor Kwiatkowski w Zawierciu wystąpi z najnowszym programem

Pomoc dla Alicji z Zawiercia – dziewczynka wymaga leczenia

Urodziny Zawiercia 2023 już w ten weekend

Nowy sklep Rossmann w Zawierciu powstanie przy sklepie Lidl

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *