PUER Centrum Psot

W Zawierciu powstała nowa sala zabaw dla dzieci! Odwiedź PUER Centrum Psot!

PUER Centrum Psot to sala zabaw dla dzieci zlokalizowana w samym centrum miasta (ul. Spacerowa 15), parę kroków od Dworca PKP.

 

PUER Centrum Psot to nowa sala zabaw, która zaskakuje i spełnia oczekiwania nawet największych sceptyków. Bawialnia ta to miejsce stworzone prze terapeutów, gdzie dzieci uczą się poprzez zabawę. Od początku właściciele wiedzieli, że nie będzie to miejsce oparte tylko i wyłącznie na zabawie, dlatego też PUER Centrum Psot jest podzielone na strefy, które bawią, rozwijają kreatywność, ale też uczą i aktywują jednocześnie.

Nowa sala zabaw w Zawierciu składa się z sali polisensorycznej, sali integracji, małpi gaju, przestrzeni w stylu Montessori oraz sali urodzinowej. Centrum Psot to przestrzeń, która pozwala na organizację zajęć warsztatowych i ruchowych. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób rozwoju dla dzieci. Organizowane są zarówno zajęcia cykliczne jak i zajęcia dedykowane całym rodzinom, podczas których można rozwijać swoje umiejętności kulinarne, taneczne, plastyczne czy też  poznawać tajemnice otaczającego nas świata. A to wszystko pod okiem cudownej ekipy, która zaraża kreatywnością i dobrym humorem.

 

JEDNO MIEJSCE, WIELE MOŻLIWOŚCI

Takiego miejsca na mapie Zawiercia jeszcze nie było. W jednym miejscu można się bawić, zorganizować urodziny, uczestniczyć w warsztatach i zajęciach ruchowych.

Ogromnym plusem tego miejsca jest też lokalizacja, sala zabaw jest ulokowana w samym centrum miasta (ul. Spacerowa 15), parę kroków od Dworca PKP.

PUER Centrum Psot jest otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-19.00, a w sobotę  i w niedzielę od 10.00 do 18.00.

 

Więcej informacji na facebooku:  https://www.facebook.com/profile.php?id=61551877653204

 

 

Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

Zobacz Także:

Trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki Zawiercia – policja prosi o pomoc

Pijany kierowca uszkodził dwa samochody – kierowcy trafili do szpitala

Darmowa korekcja wzroku w Zawierciu – Szpital wprowadza nowoczesne soczewki

Obwodnica Zawiercia na półmetku. Inwestycja zakończy się w 2025 roku

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *