Tajemniczy nieznajomy z Ogrodzieńca

Tajemniczy nieznajomy z Ogrodzieńca zdemaskowany przez zawierciańskich policjantów

Tajemniczy nieznajomy z Ogrodzieńca, który przestraszył ostatnio grupkę młodzieży został zdemaskowany przez policjantów z Zawiercia i Ogrodzieńca.

 

Tajemniczy nieznajomy z Ogrodzieńca, który przestraszył kilka dni temu grupkę młodzieży nie jest już anonimowy. Policjanci z Zawiercia i Ogrodzieńca ustalili już jego tożsamość. To 19-letni mieszkaniec powiatu zawierciańskiego.

Mowa tutaj o mężczyźnie, który w ubiegły piątek, 12 maja ok.godziny 17:00, w okolicach ul. Spacerowej w Ogrodzieńcu zaczepił grupkę nastolatków proponując im cukierki. Mężczyzna wywołał w nastolatkach strach, gdyż na głowie miał czarną kominiarkę z nadrukiem czaszki. Ów mężczyzna zaproponował nastolatkom cukierki, po czym odjechał. Na szczęście, młodzież zachowała się bardzo rozsądnie – zachowali dystans. Jeden z młodzieńców natychmiast zadzwonił powiadomić o tym fakcie odpowiednie służby – zadzwonił na numer alarmowy. Na miejscu szybko pojawił się patrol. Niestety, jedyne co udało się ustalić to fakt, że samochód, którym poruszał się mężczyzna, był czarny.

Szybko udało się jednak ustalić policjantom tożsamość “dowcipnisia”. Okazał się nim mieszkający na terenie powiatu zawierciańskiego 19-letni mężczyzna, który przyznał się, że miał to być jedynie żart i nie chciał nikogo przestraszyć.

W związku z tym, policjanci nie postawili mężczyźnie żadnego zarzutu, gdyż nie popełnił przestępstwa. Skierowano jednak wniosek do sądu o ukaranie za wykroczenie z art.107 Kodeksu Wykroczeń – Złośliwe niepokojenie drugiego człowieka.

Źródło : KPP Zawiercie

 

Zobacz Także:

Co będzie się działo podczas Dnia Dziecka w Zawierciu?

Pan Marek z Zawiercia potrzebuje naszej pomocy w walce o zdrowie

Pan Marek z Zawiercia potrzebuje naszej pomocy w walce o zdrowie

Wiemy kto wystąpi podczas święta gminy Ogrodzieniec 2023

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *