Dzień Strażaka w Zawierciu

Świętowali Dzień Strażaka w Zawierciu

14 maja strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu, świętowali Dzień Strażaka w Zawierciu .

 

Zawierciańscy strażacy świętowali Dzień Strażaka w Zawierciu, uroczystości odbyły się przy siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu 14 maja 2024 roku. Podczas wydarzenia wręczono zasłużonym strażakom awanse, odznaczenia i wyróżnienia oraz składano najserdeczniejsze życzenia.

W uroczystości uczestniczył Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego st. bryg. Roman Klecha, Wiceprzewodniczący Głównej Komisji Rewizyjnej Zarządu Głównego ZOSP RP dh. Mieczysław Skręt. , politycy, samorządowcy gminy powiatu zawierciańskiego: prezydent, burmistrzowie i wójtowie, dyrektorzy służb powiatowych.

Dzień Strażaka w Zawierciu to nie tylko czas świętowania, ale także okazja do podziękowania strażakom za ich codzienną pracę i poświęcenie. To również moment, aby zwrócić uwagę na wagę bezpieczeństwa przeciwpożarowego i przypomnieć o tym, jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo własne i innych.

 

Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

Zobacz Także:

Wiceminister rozwoju i technologii Jacek Tomczak z wizytą w Elemental w Zawierciu

Ślubowanie nowego Burmistrza i Radnych we Włodowicach

HAU – HAU SHOW w Zawierciu – ZMIANA TERMINU !

Galeria handlowa w Zawierciu – ruszyła budowa galerii Brama Jury

Anna Nemś przegrała sprawę w sądzie z Urzędem Miasta – żądała 170 tys.zł. odszkodowania

„Policjant, który mi pomógł” – konkurs ogólnopolski Komendy Głównej Policji

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *