Pomoc potrzebującym w Zawierciu – rusza akcja “Wymiana ciepła”

Pomoc potrzebującym w Zawierciu – po raz kolejny rusza akcja “Wymiana ciepła”. Pojawią się wieszaki na odzież dla potrzebujący. Organizatorem całej akcji jest Fundacja z Pomysłem.

 

Pomoc potrzebującym w Zawierciu – po raz kolejny rusza akcja “Wymiana ciepła”. Wieszak na ubrania pojawi się na parkingu przy budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawierciu przy ul. Piłsudskiego 47. Pomysłodawcą i organizatorem całej akcji jest działająca na terenie Zawiercia Fundacja z Pomysłem.

Akcja skierowana jest do wszystkich mieszkańców miasta. Polega ona na wsparciu osób potrzebujących – tym bardziej teraz, w okresie jesienno-zimowym, kiedy za oknem robi się coraz zimniej. Niestety, wiele osób będących w potrzebie, nie potrafi zwrócić się o pomoc- przez skrępowanie sytuacją, w jakiej się znaleźli. Dzięki akcji mogą oni zupełnie bez skrępowania skorzystać z ciepłych ubrań.

Z kolei osoby, które chcą się podzielić zbędną odzieżą – mogą ją zostawić na wieszaku. Najbardziej potrzebne są kurtki, płaszcze, ciepłe swetry, czapki, szaliki, rękawiczki. Ale inna odzież również jest mile widziana. Zasada jest bardzo prosta – wystarczy powiesić ją na wieszaku w “szafie”, która już niebawem pojawi się w wyznaczonym miejscu. Trzeba jednak pamiętać, aby odzież, którą oddajemy był czysta i niezniszczona.

Zachęcamy do pomocy – pamiętajcie, że dobro powraca

Pomoc potrzebującym w Zawierciu

 

 

Zobacz także:

Mężczyzna z Zawiercia podejrzany o pedofilię – co nowego w sprawie ?

Z Zawiercia na lotnisko pociągiem – sprawdź godziny odjazdów z Zawiercia

Pociąg z Zawiercia do Pyrzowic – pierwszy kurs już za niespełna miesiąc

Czerwone Gitary zagrają w Zawierciu!

Podejrzany o pedofilię w Zawierciu zatrzymany przez Watahę

Uczennica Szkoły Podstawowej nr 6 w Zawierciu została laureatką konkursu

Program In Vitro w Zawierciu wystartował – zobaczcie szczegóły

W Zawierciu pary małżeńskie świętowały Złote i Diamentowe Gody

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *