W Zawierciu

W Zawierciu pary małżeńskie świętowały Złote i Diamentowe Gody

W  Zawierciu  9 par wzięło udział w uroczystości wręczenia medali i upominków za długoletnie pożycie małżeńskie.

 

Pod koniec listopada w Urzędzie Stanu Cywilnego  w  Zawierciu, 9 par wzięło udział w uroczystości wręczenia medali i upominków za długoletnie pożycie małżeńskie. Wśród gości znaleźli się mieszkańcy Zawiercia  z 50 oraz 60-letnim stażem małżeńskim!

 

Prezydent Zawiercia Łukasz Konarski oraz Kierownik USC Jolanta Bujak, odznaczyli  małżeńskie pary, które świętowały wyjątkowe jubileusze. Ich związki są świadectwem, że miłość jest w stanie pokonać wszystkie trudności. Byłe życzenia, kwiaty, a także mnóstwo wzruszeń. Małżonkowie podzielili się też swoją receptą na tak długie pożycie.

Jubileusz Złotych Godów, czyli 50-lecie małżeństwa obchodzili Państwo: Elżbieta i Józef Dachowscy, Lidia i Stanisław Jeżowie, Helena i Marian Haładusowie, Halina i Krzysztof Nowakowscy, Danuta i Wiesław Reszkowie, Teresa i Kazimierz Szymczakowie, Elżbieta i Jan Szymczykowie, Jadwiga i Marian Tasakowie

 

Szczególne, Diamentowe Gody za 60-letnie pożycie małżeńskie świętowali Państwo: Elżbieta i Wiesław Kostrzowie

 

W  imieniu naszego portalu,  chcielibyśmy  podziękować za to, co zrobiliście dla rodzin, miasta i kraju. To dzięki Waszym staraniom i pracy żyjemy w kraju, który się rozwija i pięknieje. Jesteście ważną częścią naszej społeczności. Potrzebujemy Waszej mądrości, doświadczenia życiowego i doradztwa.

 

Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

Zobacz Także:

Bar mleczny w Zawierciu – nowe miejsce na gastronomicznej mapie miasta

Zawiercie – Pyrzowice – trasę obsłużą Koleje Śląskie. Podpisano umowę w tej sprawie.

Pomoc potrzebującym w Zawierciu – rusza akcja “Wymiana ciepła”

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *