W Zawierciu

W Zawierciu pary małżeńskie świętowały Złote i Diamentowe Gody

W  Zawierciu  17 par wzięło udział w uroczystości wręczenia medali i upominków za długoletnie pożycie małżeńskie.

 

Pod koniec lipca w Urzędzie Stanu Cywilnego  w  Zawierciu, 17 par wzięło udział w uroczystości wręczenia medali i upominków za długoletnie pożycie małżeńskie. Wśród gości znaleźli się mieszkańcy Zawiercia  z 50 oraz 60-letnim stażem małżeńskim!

 

Prezydent Zawiercia Łukasz Konarski oraz Kierownik USC Jolanta Bujak, odznaczyli  małżeńskie pary, które świętowały wyjątkowe jubileusze. Ich związki są świadectwem, że miłość jest w stanie pokonać wszystkie trudności. Byłe życzenia, kwiaty, a także mnóstwo wzruszeń. Małżonkowie podzielili się też swoją receptą na tak długie pożycie.

Jubileusz Złotych Godów, czyli 50-lecie małżeństwa obchodzili Państwo: Bogusława i Jerzy Bijakowie, Halina i Józef Bilnikowie, Wiesława i Stefan Chmielewscy, Anna i Grzegorz Jacykowie, Krystyna i Józef Jakóbkowie, Anna i Jerzy Lewandowscy, Anna Mól i Henryk Mól, Ewa i Ireneusz Piskorowie, Janina i Kazimierz Skipirzepowie, Barbara Pietrzyk-Sobierad i Henryk Sobierad, Aleksandra i Włodzimierz Wódkowie.

 

Szczególne, Diamentowe Gody za 60-letnie pożycie małżeńskie świętowali Państwo: Helena i Jan Zdańscy, Jadwiga i Tadeusz Kupczakowie, Halina i Zygfryd Pawlusiowie, Walentyna i Antoni Baranowie, Elżbieta i Henryk Motykowie oraz Krystyna i Stanisław Ziębowie.

 

W  imieniu naszego portalu,  chcielibyśmy  podziękować za to, co zrobiliście dla rodzin, miasta i kraju. To dzięki Waszym staraniom i pracy żyjemy w kraju, który się rozwija i pięknieje. Jesteście ważną częścią naszej społeczności. Potrzebujemy Waszej mądrości, doświadczenia życiowego i doradztwa.

 

Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

Zobacz Także:

Program “Moja woda” – zyskaj nawet do 6 tys złotych

Alpaki z Jury w Zawierciu – ponownie odwiedzą Bulwary

Okradł sklepy w Zawierciu na 7 tysięcy złotych. Usłyszał 7 zarzutów

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *