Policjanci z Ogrodzieńca

Policjanci z Ogrodzieńca przejęli ponad kilogram narkotyków

33-latek wpadł w trakcie rutynowej kontroli. Policjanci z Ogrodzieńca przejęli ponad kilogram narkotyków.

 

Policjanci z Ogrodzieńca patrolowali miejscowość Dobra Kolonia. W pewnym momencie zauważyli dwa samochody zaparkowane w pobliżu drogi. Przy jednym stał mężczyzna. W środku pojazdu znajdowała się natomiast druga osoba.

Podczas rozmowy z mundurowymi, mężczyźni tłumaczyli się, że przyjechali pomóc swojemu koledze w pracach leśnych. Nie byli jednak w stanie podać danych swojego przyjaciela.

Okazało się, że coś innego przywiodło ich w ten rejon. W obu pojazdach policjanci znaleźli woreczki ze środkami psychoaktywnymi, a konkretnie z amfetaminą. Jeden z mężczyzn posiadał też przy sobie ten sam narkotyk.

 

Policjanci z Ogrodzieńca ustalili ponadto, że 33-letni kierowca Hondy w mieszkaniu posiadał znaczne ilości środków odurzających. Jak wykazały wstępne badania, ze znalezionych w zajmowanym przez mężczyznę lokalu środków można było przyrządzić prawie 7,3 tys. działek dilerskich amfetaminy, 405 porcji marihuany i ponad kilkadziesiąt haszyszu. Mężczyzna posiadał także 33 tabletki innych środków psychoaktywnych.

 

Dodatkowo zawierciańscy kryminalni ustalili, że 33-latek w jednym z masywów leśnych uprawiał konopie indyjskie.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

Zobacz Także:

Komenda PSP w Zawierciu wzbogaciła się o nowy wóz strażacki

Mammografia w Zawierciu – już 13 września pojawi się mammobus

Zawiercie – dyżury aptek we Wrześniu 2023

Miedzianka po Drodze w Zawierciu – już jutro w naszym mieście

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *