Szkole Podstawowej nr 3 w Zawierciu

Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 3 w Zawierciu

7 czerwca 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Zawierciu odbył się Piknik Rodzinny, który przyciągnął licznie uczniów i ich rodziny.

 

W piątek, 7 czerwca boisko szkolne przy Szkole Podstawowej nr 3 w Zawierciu stało się areną niezwykłego wydarzenia, które połączyło uczniów, rodziny w jednym celu – wspólnej zabawy i integracji. Piknik Rodzinny, zorganizowany prze Radę Rodziców działającą przy SP 3, okazał się strzałem w dziesiątkę, dostarczając niezapomnianych chwil i uśmiechów wszystkim uczestnikom.

Piknik rozpoczął się o godzinie 15:00 i trwał aż do godziny 18:00, oferując bogaty program atrakcji dla osób w każdym wieku. Nie zabrakło również występ uczniów szkoły, którzy zaprezentowali widowiska taneczne i muzyczne.

Kiermasz to kolejne miejsce, które przyciągało tłumy. Stoiska pełne domowych wypieków oraz różnorodnych wyrobów przygotowanych przez uczniów i ich rodziny cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na szkolne inicjatywy, co dodatkowo podkreśla społeczną odpowiedzialność uczestników pikniku.

Nie zabrakło również wyśmienitej kuchni. Grillowane potrawy, orzeźwiające napoje, popcorn, wara cukrowa oraz pyszne lody zadowoliły najbardziej wymagające podniebienia, tworząc przy tym przyjemną atmosferę rodzinnych posiłków.

Dla najmłodszych uczestników festynu przygotowano wiele atrakcji, takich jak dmuchane zamki, malowanie twarzy, animacje oraz muzyczne konkursy z księdzem z Tik Toka Sebastianem Koseckim.

Nie można również zapomnieć o loterii fantowej, która dostarczyła dreszczyku emocji i szansy na wygranie fantastycznych nagród, dzięki hojności lokalnych sponsorów.

Foto: SP 3

Zobacz Także:

Festyn Rodzinny z czwórką w Zawierciu

Festyn Rodzinny z czwórką w Zawierciu

Sklep ALDI w Zawierciu – pierwsze zakupy zrobimy jeszcze w tym roku

Nowa linia w ZKM Zawiercie. Zmiany również w obsłudze gminy Ogrodzieniec

Pijany kierowca chciał przekupić policjantów – grozi mu do 10 lat więzienia

Stadion 1000-lecia Państwa Polskiego w Zawierciu

Policja zatrzymała pijanych rodziców – grozi im 5 lat więzienia

Anna Nemś przegrała sprawę w sądzie z Urzędem Miasta – żądała 170 tys.zł. odszkodowania

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *