Sklep ALDI w Zawierciu

Sklep ALDI w Zawierciu – pierwsze zakupy zrobimy jeszcze w tym roku

Sklep ALDI w Zawierciu – nowy dyskont zostanie otwarty najprawdopodobniej w IV kwartale tego roku.

 

Sklep ALDI w Zawierciu pierwszych klientów przywita najpewniej jeszcze w IV kwartale tego roku. Dokładną datę podamy, jak tylko będzie ona znana – bliżej tego terminu.

Ten niemiecki dyskont powstanie przy ulicy Sikorskiego – tuż obok przystanków autobusowych. Obecnie trwają tam prace budowlane.

Na dzień otwarcia dla mieszkańców zaplanowano mnóstwo atrakcji i promocji.

Następnie w każdym tygodniu klienci znajdą około sto produktów w cenach promocyjnych oraz różne akcje tematyczne. Niewątpliwie dużą zaletą sieci ALDI są Promocje zawsze od 1 sztuki, dzięki temu klienci nie muszą kupować wielopaków, licząc na niższą cenę. Sieć ALDI stawia na proste i przyjemne zakupy oraz oferuje najwyżej jakości marki własne.   

W sklepach ALDI stosuje się również  „Ciche Godziny”, tak też będzie w nowej lokalizacji w Zawierciu. Osoby w spektrum autyzmu i ich bliscy we wtorki (w godzinach 8:00 -10:00) i w soboty (w godzinach 18:00 – 20:00) będą mogli w nowym sklepie zrobić zakupy w komfortowych warunkach. W czasie „Cichych godzin” w sklepach ALDI wyłącza się muzykę, a osoby w spektrum autyzmu mogą skorzystać z pierwszeństwa w kolejce w specjalnie oznaczonych kasach. Akcja cieszy się dużą popularnością w całej Polsce.   

Na potrzeby nowej lokalizacji sieć zatrudnia zazwyczaj kilkanaście osób.

Sklepy ALDI zazwyczaj mają powyżej 50 miejsc parkingowych, natomiast sala sprzedaży około 1000 m2. Nowy sklep ALDI w Zawierciu będzie przygotowany zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, w którym dominuje świeżość. Będzie ona widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i w asortymencie oraz jego ekspozycji. 

 

Źródło i foto : Biuro Prasowe ALDI Polska / wnp.pl

 

Zobacz Także:

Nowa linia w ZKM Zawiercie. Zmiany również w obsłudze gminy Ogrodzieniec

Pijany kierowca chciał przekupić policjantów – grozi mu do 10 lat więzienia

Stadion 1000-lecia Państwa Polskiego w Zawierciu

Policja zatrzymała pijanych rodziców – grozi im 5 lat więzienia

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *