Festyn Rodzinny z czwórką w Zawierciu

Festyn Rodzinny z czwórką w Zawierciu

Za nami Festyn Rodzinny z czwórką w Zawierciu. Teren szkoły zamienił się w miejsce wielu atrakcji. Na plenerowej scenie wystąpili uczniowie szkoły, którzy dali prawdziwy muzyczno- aktorsko-taneczny popis.

 

W czwartek (6 czerwca) odbył się Festyn Rodzinny z czwórką w Zawierciu. Teren szkoły zamienił się w miejsce wielu atrakcji.  Na plenerowej scenie wystąpili uczniowie szkoły, którzy dali prawdziwy muzyczno- aktorsko-taneczny popis. Wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami przez licznie zgromadzoną publiczność.

Na dziedzińcu szkoły było bardzo gwarno i radośnie. Podczas festynu można było zrobić makijaż, tatuaż lub ciekawą fryzurę, zjeść watę cukrową, lody, popcorn, wypić lemoniadę, coś z grilla, bądź coś słodkiego z bufeciku, a także wziąć udział w warsztatach plastycznych

Na zakończenie Festynu z czwórką, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Zawierciu złożyła podziękowania nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji, uczniom i rodzicom za wielogodzinną pracę i poświęcony czas, zaangażowanie, a przede wszystkim wielkie serce, abyśmy mogli wspólnie i rodzinnie świętować ten dzień.

Zobacz Także:

Sklep ALDI w Zawierciu – pierwsze zakupy zrobimy jeszcze w tym roku

Nowa linia w ZKM Zawiercie. Zmiany również w obsłudze gminy Ogrodzieniec

Pijany kierowca chciał przekupić policjantów – grozi mu do 10 lat więzienia

Stadion 1000-lecia Państwa Polskiego w Zawierciu

Policja zatrzymała pijanych rodziców – grozi im 5 lat więzienia

Anna Nemś przegrała sprawę w sądzie z Urzędem Miasta – żądała 170 tys.zł. odszkodowania

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *