chłopcy z Zawiercia znaleźli pieniądze

Młodzi chłopcy z Zawiercia znaleźli pieniądze i oddali na policję

Młodzi chłopcy z Zawiercia znaleźli pieniądze przy jednej z ławek w mieście. Bez wahania oddali pieniądze na Komendę Policji.

 

Młodzi chłopcy z Zawiercia znaleźli pieniądze. Do zdarzenia doszło w czwartek, 10 sierpnia w godzinach popołudniowych. Dwaj młodzi mieszkańcy Zawiercia – Piotr i Oliwier, zaleźli przy jednej z ławek przy ulicy Paderewskego saszetkę z dużą ilością pieniędzy. Chłopcy, sądząc, że właściciel być może wróci po swoją zgubę – poczekali chwilę przy ławce. Tak się jednak nie stało – właściciel nie wrócił.  W związku z tym chłopcy bez zawahania odnieśli znalezioną saszetkę na Komendę Policji. Postawa chłopców jest godna pochwały i naśladowania. Policjanci podziękowali chłopcom za taką postawę. Pochwała należy się również rodzicom chłopców – bo to dzięki nim zachowali się w taki sposób. Przykład z chłopców powinni brać wszyscy- zarówno dzieci, jak i dorośli.

Saszetka obecnie znajduje się na Komendzie Powiatowej Policji w Zawierciu. Osoba, która ją zgubiła może skontaktować się z dzielnicowym mł.aps. Grzegorzem Dudkiem pod numerem telefonu 47 85 35 269 / 696 444 394. Przy odbiorze konieczne będzie jednak podanie kwoty, jaka znajduje się w saszetce oraz nominałów banknotów.

 

Źródło i foto : KPP Zawiercie

Zobacz Także:

Maciej Maleńczuk w Zawierciu – już niebawem wystąpi w MOK

Jura MTB Race – druga edycja wyścigu rowerowego

Pożar w Zawierciu – spłonęła stacja demontażu pojazdów

Uroczyste przekazanie wozu strażackiego dla OSP Zawiercie – Karlin

W Zawierciu pary małżeńskie świętowały Złote i Diamentowe Gody

Zawierciański Dzielnicowy spełnił marzenia braci

Program “Moja woda” – zyskaj nawet do 6 tys złotych

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *