Zawierciański Dzielnicowy

Zawierciański Dzielnicowy spełnił marzenia braci

Zawierciański  Dzielnicowy spełnili marzenie dwóch braci z Zawiercia. Chłopcy przez chwilę mogli się poczuć jak prawdziwi policjanci.

 

Zawierciański  Dzielnicowy  mł. asp. Wojciech Pompka postanowił sprawić, aby choć przez chwilę mali pasjonaci  policyjnej służby, a dokładnie bracia Antoś i Jaś, mogli się poczuć jak prawdziwi policjanci.  

 Antoś i Jaś to bliźniacy, którzy są ogromnymi pasjonatami policyjnej służby. Jak mówi ich mama, 5-latki uwielbiają wszystko, co dotyczy Policji. Widok radiowozu i dźwięk policyjnych syren wywołuje u nich ogromną radość, a na ich twarzach szeroki uśmiech.

Bracia mogli poznać   „ od kuchni” jak wygląda codzienna praca stróżów prawa. Chłopcy swoja wycieczkę po zawierciańskiej komendzie rozpoczęli  od wizyty na stanowisku kierowania oraz w pokojach dzielnicowych. Wiele radości sprawiło bliźniakom  przymierzenie elementów wyposażenia policjanta. Jednak największa niespodzianka czekała na zakończenie „wspólnej służby”.

Antoś i Jaś mogli obejrzeć wyposażenie radiowozu, zasiąść za kierownicą oraz przejechać się wraz z dzielnicowym „na sygnałach”.

 

Na pamiątkę tej niesamowitej wizyty chłopcy otrzymali drobne upominki.

 

Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

 

Zobacz Także:

Program “Moja woda” – zyskaj nawet do 6 tys złotych

Alpaki z Jury w Zawierciu – ponownie odwiedzą Bulwary

Okradł sklepy w Zawierciu na 7 tysięcy złotych. Usłyszał 7 zarzutów

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *