Koncern CMC w USA

Koncern CMC w USA – mikro huta zacznie działać w 2025 roku

Koncern CMC w USA – właściciel spółki uzyskał zgodę na budowę kolejnej już mikro huty. Tym razem powstanie ona w Stanach Zjednoczonych.

 

Koncern CMC w USA – mikro huta powstanie w Stanach Zjednoczonych. Budowa rusza już w tym roku. Rozpoczęcie produkcji z kolei zaplanowano na 2025 rok.

Teren pod budowę już jest w posiadaniu spółki – niebawem ruszają prace budowlane nowego zakładu Huty CMC West Wirginia. Koszty budowy nowej miko huty w Stanach Zjednoczonych oscylują w granicach 450 mln dolarów. Planuje się produkować do 500 000 ton wyrobów.

CMC posiada oddziały handlowe na terenie całych Stanów Zjednoczonych oraz w Europie. Prowadzimy działalność w lokalizacjach takich jak zakłady recyklingu, huty stali, zakłady prefabrykacji stali, zakłady zajmujące się obróbką cieplną metali oraz inne powiązane produkcyjnie zakłady. Siedziba naszej spółki znajduje się w Irving, w stanie Texas, w którym CMC rozpoczęło swoją działalność ponad sto lat temu.

Obecnie, CMC posiada 7 mini hut ( jedna z nich znajduje się Polsce – w Zawierciu), a także 3 mikrohuty. Jedna z nich powstaje właśnie w Arizonie. Teraz przyszedł czas na kolejną- tym razem  na wschodnim wybrzeżu USA – w Wirginii.

Foto: cmc.com

 

Zobacz Także:

Szlagier Best Festiwal w Zawierciu – plejada śląskich wykonawców

Pijany kierowca wjechał do rowu – grozi mu do 2 lat więzienia

Już w poniedziałek wielkie otwarcie ROSSMANNA

Jurajskie Spotkania Wspinaczkowe – Poziom 511 zaprasza

Pomoc dla Pani Sylwii – kobieta wymaga kosztownej rehabilitacji

III Zawierciański Piknik Militarny już za nieco ponad tydzień

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *