wielkie

Już w poniedziałek wielkie otwarcie ROSSMANNA

24 lipca nastąpi otwarcie nowego sklepu Rossmann. Lokal będzie czynny dla klientów od godziny 8:00. W samym Zawierciu istnieją już 4  sklepy.

 

Już w poniedziałek wielkie otwarcie ROSSMANNA . W Zawierciu czynne są 4  sklepy sieci Rossmann. Już przy otwarciu ostatniego z nich, mówiło się, iż to stanowczo za dużo. Wydaje się, że to nie koniec. 24 lipca nastąpi otwarcie nowego sklepu Rossmann. Lokal będzie czynny dla klientów od godziny 8:00.

Jak dobrze wiemy na przełomie marca/kwietnia został zamknięty sklep Rosmanna przy ulicy Leśnej. Obecna nowa lokalizacja sklepu pokazuje, że zamknięcie poprzedniego sklepu, było pokierowaną mądrą polityką firmy, a nie problemami finansowymi sklepu.

 Obok Rosmanna przy ulicy Piłsudskiego mają  powstać dwa sklepy z markową odzieżą. Niestety do dnia publikacji artykułu, żadna z sieci markowych nie potwierdza otwarcia swojego sklepu.

Nowy sklep zostanie otwarty w  miejscu dawnego Polo Marketu przy ulicy Piłsudskiego.

 

Marka Rossmann istnieje w Polsce od 1993 roku. Na przestrzeni 20 lat stała się liderem branży z ponad 20% udziału w polskim rynku chemiczno-kosmetycznym, a obecnie ma ponad 700 sklepów w 310 miastach.

 

Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

Zobacz Także:

Pomoc dla Pani Sylwii – kobieta wymaga kosztownej rehabilitacji

III Zawierciański Piknik Militarny już za nieco ponad tydzień

Konar drzewa spadł na mężczyznę w Zawierciu

Nie zostawiaj dziecka w aucie – akcja “Naturalnie, że chronimy”

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *