w Zawierciu

Konar drzewa spadł na mężczyznę w Zawierciu

Do groźnego zdarzenia doszło we wtorek  11 lipca w rejonie ulicy 11-go listopada w Zawierciu. Na przechodzącego mężczyznę  spadł konar drzewa.

 

Wczoraj tuż po godzinie 12 rejonie ulicy 11-go listopada w Zawierciu, doszło do groźnego zdarzenia. W wyniku tego, jedna osoba została poszkodowana i zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

 

O szczegółach zdarzenia poinformował nasz portal Oficer Prasowy KP PSP Zawiercie mł. kpt. mgr inż. Grzegorz Nowak.

11.07.2023r. o godzinie 12:18 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Zawierciu wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało iż w rejonie ulicy 11-go listopada, na przechodzącego mężczyznę w wieku około 70 lat spadł konar drzewa. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu konaru. Mężczyzna po przebadaniu przez ZRM został zabrany do szpitala w Zawierciu.

 

Jak dowiedział się portal, spadł zdrowy konar topoli. Podczas upałów zdarza się, że pękają samoistnie konary kruchych drzew. A topola takim właśnie jest.

Na miejscu zdarzenia bardzo szybko pojawiły się  służby ratunkowe. Policjanci zabezpieczyli teren i ustalają  przebieg zdarzenia.

Foto : OSP Zawiercie – Karlin

 

Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

Zobacz Także:

Schronisko dla zwierząt w Zawierciu latem pęka w szwach

Szef kuchni Grzegorz Miśta z Zawiercia w finale Bocuse d’Or

Znęcał się nad psami – grozi mu teraz do 5 lat więzienia

Szpital w Zawierciu online – wyniki odbierzesz bez wychodzenia z domu

 

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *