fenomenalny spektakl w MOK Zawiercie

Kolejny fenomenalny spektakl w MOK Zawiercie – “Kumulacja, czyli….”

Kolejny fenomenalny spektakl w MOK Zawiercie – “Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko”. Komedia ta nie tylko rozbawi widzów, ale również pobudzi do myślenia i refleksji.

 

Kolejny fenomenalny spektakl w MOK Zawiercie – “Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko”.  Premiera w Zawierciu już 2 grudnia o godzinie 19:00.

Co byś zrobił gdybyś trafił kumulację w loterii i z dnia na dzień został milionerem? Odpowiedź wydaje się prosta? Nic bardziej mylnego. Każdego bowiem, po pierwszej chwili euforii, mogą najść wątpliwości – i co dalej? A jeśli dodatkowo najbliżsi mają zupełnie inne zdanie niż Ty i nie podzielają Twojej oryginalnej życiowej filozofii? Wtedy wygrane pieniądze mogą okazać się niczym w porównaniu do skali kłopotów, nerwów i emocji, które pojawią się wraz z nagrodą. Ważne dylematy ubrane w przekomiczne sytuacje, zaskakujące rozwiązania z pozoru prozaicznych problemów. Dialogi pełne inteligentnego, uszczypliwego poczucia humoru, cięte riposty. Obraz najbardziej pierwotnych instynktów ludzkiej natury.

Zapraszamy Państwa na komedię „Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko” w reżyserii Tomasza Sapryka, polską prapremierę francuskiej sztuki „Non a l’argent!” Flavi Coste. Na scenie wyjątkowy zespół aktorski: Michał Meyer jako „szczęśliwy” zwycięzca, Maria Dębska/ Milena Suszyńska w roli jego zirytowanej życiem żony. Marcin Bosak wystąpi  jako wspólnik i niezastąpiony przyjaciel domu, oraz Izabela Dąbrowska w roli mamusi, której „ciągle coś się od życia należy”. Długo nie zapomnicie tej sztuki, a postawione w niej pytania będą Państwa bawić,
zastanawiać i jednocześnie prowokować do przemyśleń. Bowiem kiedy w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze, budzą się nasze mocno uśpione demony i prawdziwe pragnienia. Z kolei rodzinno-przyjacielskie więzi poddane są najcięższej z prób…

Bilety do kupienia TUTAJ

 

fenomenalny spektakl w MOK Zawiercie

 

Zobacz także:

Zawiercie pozyskało 1,5 mln zł na modernizację boiska „Włókniarz”

Zniczodzielnia na terenie Cmentarza komunalnego w Blanowicach

Kontrowersyjny duet Cypis & Zbigniew Stonoga wystąpią w Zawierciu

 

 

 

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *