podwójnym gazie

Kolejni przyłapani za jazdę na „podwójnym gazie”

Kolejni przyłapani za jazdę na „podwójnym gazie” na terenie powiatu zawierciańskiego. Zatrzymano 6 kierujących pod wpływem alkoholu.

 

Kolejni przyłapani za jazdę na „podwójnym gazie”. W trakcie weekendu na terenie powiatu zawierciańskiego policjanci zatrzymali 6 nietrzeźwych osób, które „z procentami” wsiadły za kierownicę. Jeden z nich kierował samochodem, pozostali to rowerzyści.

Tylko podczas ostatniego weekendu na drogach powiatu zawierciańskiego policjanci zatrzymali 6 nietrzeźwych osób, które pomimo spożytego alkoholu, zdecydowały się wsiąść za kierownicę. Wśród nich 53-letni kierowca chevroleta, który oprócz zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi miał w wydychanym powietrzu prawie 1,5 promila alkoholu. Teraz odpowie za popełnione przestępstwa.

Pozostałe 5 osób to rowerzyści. Niechlubnym wynikiem może pochwalić się 43-latek, który został zatrzymany w Łazach na ulicy Topolowej. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mieszkaniec gminy Łazy został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. Zł – informuje policja z Zawiercia

 

Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

Zobacz Także:

Komenda PSP w Zawierciu wzbogaciła się o nowy wóz strażacki

Mammografia w Zawierciu – już 13 września pojawi się mammobus

Zawiercie – dyżury aptek we Wrześniu 2023

Miedzianka po Drodze w Zawierciu – już jutro w naszym mieście

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *