kawiarnie w Zawierciu

Kawiarnie w Zawierciu – gdzie warto pójść?

Ciekawe kawiarnie w Zawierciu  to miejsca, w których można znaleźć chwilę wytchnienia. Jest to nam potrzebne nawet w średniej wielkości mieście – czyli dokładnie takim, jak nasze.

 

Ciekawe kawiarnie w Zawierciu  to miejsca, w których można znaleźć chwilę wytchnienia. Jest to nam potrzebne nawet w średniej wielkości mieście – czyli dokładnie takim, jak nasze. Nie zawsze musimy mieć ochotę na to, by wyskoczyć ze znajomymi na piwo. Czasami wystarczy dobra kawa w połączeniu z pysznym deserem.

 

Czy kawiarnie w Zawierciu cieszą się dużą popularnością? Sądząc po tym, że powstaje ich coraz więcej – można przypuszczać, że jak najbardziej. Spacerując po naszym mieście natkniemy się na kilka naprawdę interesujących miejsc. Co ważne – wszystkie urządzono w innym stylu. Przyciągają również zróżnicowaną ofertą.

 

Na początku kwietnia zapytaliśmy naszych czytelników gdzie można  w naszym mieście udać się na dobre ciacho i kawę. Waszych propozycji była cała masa, dlatego wybraliśmy te, które w  waszych komentarzach najczęściej się powtarzały.

 

Papaluca

To zdecydowanie nasze odkrycie roku. Na pierwszy rzut oka widać, że jest to miejsce z duszą. W dodatku artystyczną. Lokal usytuowany jest poza ścisłym centrum, a mimo to jest znany nawet poza granicami naszego miasta.

Papaluca to nowe miejsce na kulinarnej mapie Zawiercia, z wyjątkowymi potrawami, domowym włoskim winem, ciastami i kawą z wielu stron świata.

ul . Niedziałkowskiego 27/03, Zawiercie

 

Cukiernia-Kawiarnia SKAŁA

Cukiernia – Kawiarnia SKAŁA to miejsce dla wszystkich tych, którzy cenią sobie słodką chwilę przyjemności. Miejsce, gdzie czeka na Was codziennie pyszna kawa, dobre ciacho i wyśmienite desery lodowe!

Jest to również lokal, do którego zdecydowanie warto udać się na kawę. Klienci dostaną również możliwość skosztowania jednych z najlepszych lodów w Zawierciu. W trakcie lata rozkładany jest ogródek letni, co powiększa dodatkowo już i tak niemałą przestrzeń przeznaczoną dla gości.

  ul. Sikorskiego 6A, Zawiercie

 

Delowscy Cafe

Które kawiarnie w Zawierciu  oferują zarówno świetne kawy, a także wyśmienite ciasta? Pod tymi względami Delowscy Cafe należy do miłych wyjątków na kawiarnianej mapie naszego miasta. Chociaż ciasta oraz torty oferowane są również w innych lokalach, to te dostępne w Delowscy Cafe są szczególnie warte skosztowania. Na gości czeka również przyjemna atmosfera, miła obsługa no i przede wszystkim – kawa.

 ul .Blanowska 15, Zawiercie

Cukiernia Milenka Café

Serwowana tam kawa jest naprawdę wysokiej jakości. Równie smaczne są znajdujące się w menu wypieki. Jak czytamy w jednej z opinii na Facebook’u – oferowane ciasta dosłownie „rozpływają się w ustach”. Lokal usytuowany jest poza ścisłym centrum miasta, a mimo to nie trudno tam trafić.

ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 15, Zawiercie,

 

Cafe Croofka

Jest to lokal, do którego zdecydowanie warto udać się na kawę. Klienci dostaną również możliwość skosztowania jednych z najlepszych lodów w Zawierciu. Mogą też zamówić kawałek pysznego ciasta lub tortu.

 ul. Wschodnia 5c, Zawiercie,

 

Opisane kawiarnie w Zawierciu  są naszym zdaniem jednymi z ciekawszych miejsc tego typu. Zestawienie nie wyczerpuje jednak tematu całkowicie – zdajemy sobie sprawę, że wyśmienitej kawy napijemy się w naszym mieście również w innych lokalach. Macie jakieś swoje ulubione, o których nie wspomnieliśmy?  Dajcie znać w komentarzach!

 

Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

Zobacz Także:

Galeria handlowa w Zawierciu – budowa ruszy jeszcze w tym roku

Zapytali o drogę,a zostali ostrzelani gumowymi kulkami

Pociągiem z Zawiercia na lotnisko pojedziemy jeszcze w tym roku

Wyrzucasz ubrania do kontenerów? Oto co tak naprawdę się z nimi dzieje

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *