Zawiercia Małgorzata Mętlak

Pochodząca z Zawiercia Małgorzata Mętlak wystąpi w„Ninja Warrior Polska”

Pochodząca z Zawiercia Małgorzata Mętlak zgłosiła się do programu, aby sprawdzić swoje umiejętności i przeżyć przygodę życia pokonując najsłynniejszy tor przeszkód na świecie.

 

Pochodząca z Zawiercia Małgorzata Mętlak wystąpi w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”. To popularne show. Do tej pory tylko 11 śmiałkom na całym świecie udało się dotrwać do końca wyjątkowo trudnego toru, pokonać wszystkie przeszkody, w tym tę najważniejszą, Górę Midoriyama.

Program składa się z siedmiu odcinków. Sześć pierwszych to eliminacje i półfinał. W każdym startuje 32 zawodników. Dziesięciu najlepszych przechodzi do etapu półfinałowego, który transmitowany jest w tym samym odcinku. Czterech najlepszych zawodników toru półfinałowego awansuje do finału, w którym bierze udział 24 uczestników (po czterech z każdego odcinka). Już sama obecność w show jest dużym wyróżnieniem.

Walka z wymagającymi przeszkodami oraz samym sobą, chwile triumfu i dramaty to najkrótszy opis każdego odcinka hitu Telewizji Polsat. Program ma wierne grono widzów, kreuje wzory  do naśladowania i motywuje do zmiany stylu życia.

 

Hello, Cześć Wam wszystkim…mam małego njusa…

Oficjalnie mogę zapowiedzieć SWÓJ DEBIUT  w 7 Edycji Ninja Warrior  tym razem ja ale po drugiej stronie ekranu- totalnie się tego nie spodziewałam . Chciałabym podziękować wszystkim za wsparcie i wiarę we mnie, szczególnie osobom, które były tam ze mną  i przeżywaliśmy to wszyscy razem… dziękuję – informuje Małgorzata Mętlak na swoim profilu na fb

 

MARZENIA SIĘ NIE SPEŁNIAJĄ… MARZENIA SIĘ SPEŁNIA

nawet te o których nawet nie mamy pojęcia .Koniecznie oglądajcie i kibicujcie mi w najbliższy wtorek o 20:05

 Co się wydarzy… musimy to zobaczyć wszyscy !!!

 Do zobaczenia w telewizji POLSAT!dodaje mieszkanka Zawiercia

 
zdjęcie oraz film : facebook.com

 

Zobacz także:

Policja brała udział w wypadku – dwie osoby poszkodowane

KAS zlikwidowała punkt gier na automatach w Zawierciu

Niebezpieczna sytuacja w Mok Zawiercie

Wiktor stracił rodziców -pilnie potrzebna pomoc

Czerwone Gitary zagrają w Zawierciu!

Zawiercie – dyżury aptek w Marcu 2023

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *