Mężczyźni

Mężczyźni udaremnili dalszą jazdę pijanemu kierowcy

Mężczyźni podbiegli do pojazdu, a jeden z nich unieruchomił silnik i wyciągnął kluczyki ze stacyjki. 68-letni kierowca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

 

Mężczyźni udaremnili dalszą jazdę pijanemu kierowcy. Godną naśladowania postawą wykazało się dwóch mężczyzn, którzy widząc dziwne manewry wykonywane przez kierującego daewoo, zainteresowali się sytuacją.

Wczoraj około godziny 21:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który w rejonie ulicy Dojazd w Zawierciu ma kierować samochodem osobowym. Na miejscu mundurowi zastali zaparkowane w poprzek drogi daewoo, a przy nim trzy osoby. Jak ustalili policjanci, dwóch mężczyzn zauważyło dziwne manewry wykonywane przez kierowcę. Samochód przejechał przez drogę, wjechał na trawnik, po czym wycofał i stanął na drodze.

Świadkowie zareagowali i podbiegli do pojazdu. 40-letni mężczyzna sięgnął do wnętrza samochodu. Czując silną woń alkoholu, zgasił silnik i wyjął ze stacyjki kluczyki. Badanie stanu trzeźwości 68-letniego mieszkańca Zawiercia wykazało ponad 2,2 promila alkoholu w jego organizmie. Okazało się również, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Dzięki reakcji świadków nie doszło do tragedii. Uszkodzony został zaparkowany w pobliżu inny samochód. Teraz 68-latek odpowie za swoje czyny.

 

Zobacz Także:

Hulajnogi elektryczne w Zawierciu – marka Tier od dziś w mieście

Za nami Urodziny Zawiercia 2023 – trzy dni świetnej zabawy

Lato w mieście Lipiec 2023 – Alpaki w Zawierciu

Zawiercie – dyżury aptek w Lipcu 2023

Pomoc dla Alicji z Zawiercia – dziewczynka wymaga leczenia

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *