w Zawierciu

Koncert RZAWP w Zawierciu

Za nami koncert kolęd w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w Zawierciu

 

28 stycznia 2023 roku w  Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu, odbył się koncert najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu artystów z Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Cóż to było za widowisko! Dziewięćdziesiąt minut programu przeleciało wyjątkowo szybko, a publiczność domaga się bisów. Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego dał show, który na długo zapisze się w pamięci widzów.

 

Koncert Bożonarodzeniowy w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego! To był wspaniały wieczór, w którym mogliśmy nie tylko posłuchać naprawdę pięknego wykonania znanych polskich i zagranicznych kolęd i pastorałek, ale także na nowo mogliśmy przeżyć wielkie misterium Bożego Narodzenia – czytamy w komunikacie Parafii  Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu

 

W świąteczny zaś nastrój artyści ubrani w kontusze wprowadzili publiczność wspaniałym wykonaniem polskich kolęd: „Lulajże Jezuniu”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Oj maluśki, maluśki”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, „Bóg się rodzi”. Za występ zespół otrzymał gromkie.

Koncert został zorganizowany przez Rzymskokatolicką  parafie pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu oraz Urząd  Miasta Zawiercie.

 

Zobacz także:

Od początku roku zatrzymano ponad 41 pijanych kierowców

Zawierciańska porodówka najlepsza w kraju – Ranking Szpitali „Rodzić po Ludzku”

Koncert Eleni z okazji 45-lecia zespołu w Zawierciu

Musical w MOK Zawiercie – fenomenalny “Skrzypek na dachu” już w marcu

 

Zdjęcia: Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *