MOK Zawiercie

Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w MOK Zawiercie

Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w MOK Zawiercie w programie „ Jeszcze nigdy nie było tak dobrze”.

 

Już 23 lutego Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w MOK Zawiercie z nowym programem, który powstał specjalnie z okazji jubileuszu 20-lecia Kabaretu. Będzie to jedyna okazja zasmakowania kwintesencji wszystkiego, co od dwóch dekad urzeka publiczność, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Jak twierdzi sam kabaret, „jeszcze nigdy nie było tak dobrze”. Pytanie, czy to zapowiedź najlepszej formy od lat? A może wnikliwa analiza sytuacji w kraju?!? Tego i wiele więcej dowiesz się z premierowych skeczów, nigdy wcześniej nieemitowanych w telewizji!

 

Kabaret Skeczów Męczących znany jako KSM to kielecki zespół założony w 2003 roku.

Jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów, który wciąż zachwyca reagując na bieżące wydarzenia z Polski i ze świata.  Podbili serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Eska Music Awards, Sabat Czarownic, Top Trendy; jak i kabaretowe. Na swoim koncie mają również prowadzenie największej trasy rozrywkowej w Polsce – Polska Noc Kabaretowa. To także twórcy hitu telewizji Polsat „Klinika Skeczów Męczących”.

W skład zespołu wchodzi Karol Golonka, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz oraz Jarosław Sadza.

 

Bilety nabyć można  TU

 

Foto: Kabaret Skeczów Męczących

 

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *