NOWOROCZNA GALA – Koncert Wiedeński

NOWOROCZNA GALA – Koncert Wiedeński – już 19 stycznia w Zawierciu!

NOWOROCZNA GALA – Koncert Wiedeński to największe, światowe przeboje króla walca Johanna Straussa i nie tylko…

 

NOWOROCZNA GALA – Koncert Wiedeński – Mamy zaszczyt zaprosić Państwa w niezwykłą podróż po świecie muzyki – od romantycznego Wiednia, gdzie zatrzymamy się w świecie operetki i wysłuchamy najpiękniejszych utworów króla walca Johanna Straussa, po największe przeboje musicali pełnych broadwayowskiego kolorytu. Jest to kolejna edycja koncertów noworocznych organizowanych od lat przez Agencję Artystyczną MUZA.

W programie wyjątkowe kompozycje w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Tarnopolu, która od ponad 20 lat koncertuje wśród największych sław muzyki całego świata, prezentując swój bogaty repertuar. Artystów poprowadzi wybitny kompozytor, Maestro Mirosław Krill – dyrygent i twórca aranżacji. W koncercie wezmą udział wspaniali soliści, a sam ich wybór nie jest przypadkowy ze względu na ich wyjątkowy dorobek artystyczny.

NOWOROCZNA GALA zostanie uroczyście poprowadzona przez Jolantę Kremer (sopran) oraz Oskara Jasińskiego (tenor), którzy również dadzą popis swoich umiejętności wokalnych w utworach solowych jak i wspaniałych duetach. Ponadto na scenie wystąpią: Anna Lasota (sopran), Zofia Garganisz (sopran) oraz Dionizy Wincenty Płaczkowski (tenor).

Gwiazdą wieczoru będzie światowej sławy wirtuoz skrzypiec, kompozytor i aranżer, Artur Banaszkiewicz, który koncertując zwiedził niemal cały Świat a którego publiczność pokochała za własne wirtuozerskie fantazje i parafrazy znanych i chętnie słuchanych utworów. Na scenie w niezwykle barwnych i różnorodnych kreacjach zaprezentują swoje umiejętności artyści baletu Filharmonii tarnopolskiej, którzy będą stanowić atrakcyjne dopełnienie dla jakże okazałej orkiestry i jej solistów.

NOWOROCZNA GALA – Koncert Wiedeński został stworzony z potrzeby połączenia najwyższej klasy profesjonalizmu i serca natchnionego muzyką. Noworoczna Gala dzięki swojej wyjątkowości pozwoli zbliżyć się do tradycyjnego koncertu galowego w Wiedniu, pełnego szelestu błyszczących sukien, wśród widoku rozlewanego szampana i odgłosu stukających obcasów.

Zapraszamy w tą wspólną muzyczną podróż!

Kiedy? Piątek, 19.01.2024r. g. 19:00

Gdzie? Miejski Ośrodek Kultury ul. Piastowska 1

Bilety:

– Kasa MOK tel. 32/672 28 82 wew. 13 kasa@mok.pl

– Zamówienia grupowe tel. 531-531-001, bilety@agencjamuza.pl

– Bilety online dostępne TUTAJ

https://bil.et/buob0/

 

NOWOROCZNA GALA – Koncert Wiedeński

 

Zobacz Także:

Pociąg z Zawiercia do Pyrzowic – odbyły się pierwsze kursy na nowej trasie

Nowy inwestor w SAG – powstaną nowe miejsca pracy

Od 10 grudnia nowy rozkład jazdy na kolei

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *