Kabaret Młodych Panów w Zawierciu

Kabaret Młodych Panów w Zawierciu zaprezentuje swój najnowszy program

Kabaret Młodych Panów w Zawierciu już w grudniu zaprezentuje swój najnowszy program. Czeka nas zatem potężna dawka dobrego humoru.

 

Kabaret Młodych Panów w Zawierciu już 18 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury Centrum o godzinie 19:00 przedstawi swój najnowszy program „Co się stało?”.

To sceniczna i oczywiście ironiczna odpowiedź na pytanie, na które większość z nas odpowiada – nic. Czasami lekko rozwijamy odpowiedź, która automatycznie przechodzi w pytanie – nic, dlaczego pytasz?

Przecież jeżeli ktoś pyta, to kultura osobista nakazuje nam odpowiedzieć. Jeżeli ktoś docieka i jest żywo przejęty, a nawet gotowy podać receptę lub służyć pomocą, to należy udzielić konkretnej, rozwiniętej odpowiedzi, gdyż już w samym pytaniu Co się stało? słychać i widać, że coś się stało!

Nie bójmy się rozmawiać, nie lękajmy się otwierać przed drugim człowiekiem. A przede wszystkim nie udawajmy na co dzień, tylko bądźmy sobą!

Wybuchowa mieszanka śląskiego poczucia humoru i teatralnego zacięcia, a wszystko to podszyte kabaretowym absurdem w stylu Kabaretu Młodych Panów. Skąd wziął się tytuł programu? Co się stało? Dowiecie się na występie.

Bilety nabyć można TUTAJ

 

Zobacz Także:

Jarmark Bożonarodzeniowy w Zawierciu połączony z akcją charytatywną

Zawiercie pozyskało 1,5 mln zł na modernizację boiska „Włókniarz”

Co z nową siedzibą Wydziału Komunikacji w Zawierciu?

Zawiercie – dyżury aptek w listopadzie 2022

31.Finał WOŚP w Zawierciu – ruszyła rejestracja wolontariuszy

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *